Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Pinigutas

fnatic - Aristocracy

10/15 19:25
Įdėta 2019/10/15 17:49 | 0 padėkų | 353 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 100.0%
  • Balsų: 1

Statymas: Aristocracy (+10.5 raundu pranasumas) @110 8/10 +8.80

Na visu pirma nebutu stebuklas jeigu lenkai ir mepa cia nukabintu. Visai nieko susiziurejo su Astraliu jie ir po sunkios pradzios nepasidave ir bande kovoti. Idomu butu pamatyti Nuke arba Vertigo cia. Taip fnatic zaidzia gerai, bet su North turejo siek tiek pavargti. Nauja diena, koncentracija neaisku kokia bus pries lenkus, tad tokia fora atrodo einama. Sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (0)