Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Mesijas

Bournemouth - Southampton

07/19 16:00
Įdėta 2020/07/16 19:27 | 0 padėkų | 536 peržiūros
  • Taip: 22.2%
  • Ne: 33.3%
  • Nežino: 44.4%
  • Balsų: 9

Statymas: Southampton Laimės arba lygiosios (1st half) @-213 7/10 +3.29

Bournemouth iš 18 rungtynių namie laimėjo keturis kartus, Southampton iš 18 išvykų pralaimėjo trejas. Po pertraukos Bournemouth iš 7 susitikimų nelaimėjo nė karto, Southampton iš 6 rungtynių pralaimėjo du kartus.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (6)

  • tempukas

    Is kur tu tokia statistika trauki,neklaidink zmoniu,priespaskutiniame ture Bournemouthas 4:1 islose pries Leicesteri,nebent si pergale buvo neiskaitine )))

    Jokio klaidinimo nera, statistika butent ir yra tokia, kokia parasiau, pagal pasirinkta ivyki.

  • Cia manau ivarcius reik imt. nei vieni nei kiti nesigina gerai, o statyti uz namus, nes jiems reikia yra kvaila.. jei jau namai laimet nori, tai jiems tikrai reik musti ne viena ivarti cia. southampton visada agresyviai zaidzia, tai juos tikrai nereikia taipogi nuvertint. nemanau, kad iseis jie tiesiog pabegioti, o ir pergale reikia saziningai uzsidirbti

  • Is kur tu tokia statistika trauki,neklaidink zmoniu,priespaskutiniame ture Bournemouthas 4:1 islose pries Leicesteri,nebent si pergale buvo neiskaitine )))

  • nashas

    Bournemouth cia reikia tik pergales jiems liko dvi rungtynes pries SOUTHAMPTON ir everton, abi imanoma laimet ir tada butu 37 taskai. Watford turi 34 taskus bet jiems liko rungtynes pries Man city ir Arsenal. Todel cia jie gali likti arba be tasku, arba vos su keliais. Bournemouth cia paskutinis sansas bandyti islikti. Ir jiems reikia tik pergales.

    Puikei pastebeta kolega, todel dar viena priezastis kodel eisiu su BM, bet pamatysim kas bus realybei

  • Bournemouth cia reikia tik pergales jiems liko dvi rungtynes pries SOUTHAMPTON ir everton, abi imanoma laimet ir tada butu 37 taskai. Watford turi 34 taskus bet jiems liko rungtynes pries Man city ir Arsenal. Todel cia jie gali likti arba be tasku, arba vos su keliais. Bournemouth cia paskutinis sansas bandyti islikti. Ir jiems reikia tik pergales.

  • Tebunie spejimas gal ir neblogas, bet relei spejimas statistinis win lose, nieko apie performance, statime jokios vertes (1.4 uz first half) wtf, nemanau tiesiog, bet aisku sekmes, ko patc laukciau tai bbts ir overio , kas laimes tikrai mezinau, bournemoth sugeba musti, suzaisti,nekarta tai irode.
    Sekmes