Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Emce

Fnatic - Evil Geniuses

09/30 00:00
Įdėta 2022/09/29 21:54 | 0 padėkų | 382 peržiūros
  • Taip: 100.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 1

Statymas: Evil Geniuses @102 8/10 -8.00

Mano manymu abi komandos panašaus lygio ir abi praradusios po žaidėją. Fnatic žais be main Hylissang supporto, o EG be adc Danny. Ant popieriaus fnatic vistiek turi didelį pranašumą bot lane, tačiau, paaiškėjo naujienos, kad fnatic menesį nieko nedarė, nescrimino kitų komandų, taip pat pagrindinis komandos žaidėjas Upset, tiką pasveiko nuo covid ir tik šiandien atskrido iš Europos į Meksiką, todėl bus jetlagged. Realistiškai coinflip grajus, bet kofas palankus ant EG, todėl imu juos.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (0)