Ruud - Djokovic
- Taip: 63.6%
- Ne: 9.1%
- Nežino: 27.3%
- Balsų: 22
Statymas: Ruud (+4 game pranasumas) @-133 9/10 -9.00
Vėl gi labai nuvertinimas Ruud šioje dvikovoje ir manau pasispardys su serbų, bet kadangi labai nuvertinimas galima pasiimti nemaža pliusine kas atrodo visai realu. Užtikrintai atrodantis Ruud įveikė kanadieti, amerikona bei ruseli. Paskutinė dvikova su Rublev išvis be jokių variantu, nubreakino kelis kartus ir pasiėmė 2:0 pergalę. Kaip ir minėjau, nereikia sureiksminti pralaimėjimo Nadaliui, nes ten tiesiog elementarus taupymasis buvo prieš svarbesnias kovas kas parodė laikui bėgant, jog finalas pasiektas. Nors čia Djoko faktas, kad stipresnis, bet daug mas visi davė kovos ar bent jau arti buvo padengdami dažnu atveju pliusine game fora. Ruud gan neblogai kovoja ralliuose ir breakint varžovo padavimą tikrai pajėgus. Statom su galva ir atsakingai, nes Djoko yra Djoko, bet panašu, kad nėra pačios geriausios formos serbas, kas mano manymu šitą fora atrodo visai patraukliai. Sekmes
Panašu, kad neišgyvens Ruud, antri padavimai visiškai tragedija. Djoko prie tinklo perfect žaidžia, visai next level.