Neptunas - Jonava
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 100.0%
- Balsų: 3
Statymas: Over 169.5 @105 8/10 -8.00
Nu ką nba žaidėjai ir vėl pavedė, Lebronas prisirinko greit pražangų ir šiaip AD rungtynės buvo tai nepaėjo. Šiandien yra neblogų variantų krepšinyje, ispanų pora graju, taip pat paris- asvelis, tačiau bandau apsistot ties vietiniu frontu. Pirmas komandų susitikimas baigėsi tiesiog kosmiškai po trijų kėlinukų rezultatas buvo 72-67 ir rungtynės sugebėjo pasibaigt underiu, tai čia tiesiog wow ir nepaėjo overis per pora taškų. Šiandien susitikimas turėtų būt kiek kitoks, Jonava toli gražu ne gynybinė komanda, nes žaidžia 8-iese tai ką ten pasidrąskysi gynyboje, potencialas puolime neblogas. Pirmam susitikime Neptūnas dar neturėjo Tubelio, kuris yra game - changeris ir šiandien prieš vargingą cbeto priekinę liniją turėtų rinkti eilinius naudingumo taškus, žaidžia lentelės kaimynai, kurie abu fiksuoja 6-6 rezultatą, tai čia turėtų būt atkaklios rungtynės ir mano manymu su daug taškų.
Atrode, kad Neptunas jau gal pabegs 3 pliuso ir puola, bet kai taip meto trajakus nieko nepataiko 😄
Milionas klaudu, zingsniai kas trecia ataka gal 😄
Nu jo 32 klaidos 😄DD
Milionas klaudu, zingsniai kas trecia ataka gal 😄
Ble neturejau galimybes ziuret pradzios rungtynes, bet po 1 kel jau net nebubuvo noro, ka jie ten daro 😄
Kad Neptunas kazkokie miegantys
Grybu karas
Apgailetinas krepsinis😂
Va dabar galima imt overi 148
Butina o ne galima 😄d
Va dabar galima imt overi 148
Nu ka jonava 5 min be tasku statymas jau ramus
Neptūnas Leflopa ir AD nusipirko matau, blemba...