Embiidas su trauma labai sunkiai, kad ir žais, kai grįžo po pertraukos kai papildomai susižeidė kojas tai kraujavo jam, sunkiai judėjo, metė beveik nepašokdamas, tad viską prametė, o jam nežaidžiant -21 76ers pralaimėjo. jei vėl toks sunkiai pajudantis joelis bus tai nežinau, nelabai tikiu