Wolves - Lietkabelis
- Taip: 58.8%
- Ne: 23.5%
- Nežino: 17.6%
- Balsų: 17
Statymas: Ordinary Time Lietkabelis @150 10/10 +15.00
Einam toliau priešingai, panašiai kaip serijoje su Utena, taip ir čia. Lietkabelis šiai dienai manau daugiau resursų turi negu sabakos, turi rimtesnį trenerį, kuris kol kas mano akimis labai daug situacijų neišnaudoja ir sunku suvokti kaip taip jam pavyksta šūdą malti ir neišnaudoti spragų sabakų sudėtyje. Sabakos per daug išretinta komanda, daug ribotuvų turinti komanda ir jeigu Čanakas pagaliau naudosis varžovų minusais ką jis tikrai per tiek rungtynių turėtų pradėti daryti, manau turėtų pasiekti pergalę. Kofas tikrai neblogas šiai dienai, nes nėra skirtumo kur žaisti, sabakos fanų neturi, nėra atmosferos, kapinių tylą, girdėti per eterį kaip kamuolys yra bumsi parkete, tad nėra jokių čia pranašumų aikštelėje, lietkabelio fanų suvažiuos pora šimtų, tai jie bus ženkliai labiau girdimi, negu sėdintys influenceriai ir ofiso darbuotojai. Taipogi mėginsiu ir toliau Oreliko overį imt, nes turi užjudėti, kol Tayloro nėra, o kad jis gali ir be Sirvuhos sumesti, visiems puikiai žinoma.
Kaip smagu ir gera kad sabakas i buda suvare 😁 liko dar vienas paimt
Prognozes nerasysiu nes reikia kazkokius argumentus galvot, o argumentas paprastas, skirtingos lentynos komandos
Skirtingos lentynos komandos, nors pries tai sakei, kad su traumom issilygina? Tai logiskai mastant jeigu lygios komandos del esamu traumu, imsi vistiek mazesni kofa, ar didesni? 😁
Tai rasyk priesinga prognoze, ko cia bandai prisiknist prie zmogaus, o del aukso isvis nusisnekejai
Prognozes nerasysiu nes reikia kazkokius argumentus galvot, o argumentas paprastas, skirtingos lentynos komandos
Is aprasymo matos kad nekenti wolves ir vadovaujiesi emocijom, cia isvis skirtingo lygio komandos ir tik del traumu siek tiek pajegumas issilygines, jei ne traumos wolves butu ir auksa paeme siemet
Tai rasyk priesinga prognoze, ko cia bandai prisiknist prie zmogaus, o del aukso isvis nusisnekejai
Is aprasymo matos kad nekenti wolves ir vadovaujiesi emocijom, cia isvis skirtingo lygio komandos ir tik del traumu siek tiek pajegumas issilygines, jei ne traumos wolves butu ir auksa paeme siemet