Sveiki dadu, pirmiausia norėjau padėkoti už Jūsų skiriamą laiką ir dalinimąsi įdirbiu bei žiniomis. Labai norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę dėl Cholet minusinės arba tiesiog Cholet individualaus over?