Pasirinkite laiko juostą:
iChew
G2 - FaZe
02/03 20:30
Įdėta 2025/02/03 07:25 | 0 padėkų | 172 peržiūros
- Taip: 100.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 1
Statymas: FaZe @-110 8/10 +7.28
FaZe buvo labai arti to, kad įveiktų Vitality ir užsitikrintų vietą arenoje. G2 buvo labai arti to, kad pralaimėtų prieš Falcons ir iškristų iš turnyro. Visgi, FaZe pralaimėjo, o G2 šiaip ne taip išsitraukė. Nepatinka man kaip šiuo metu atrodo G2, nors sudėtis tikrai solidi, žaidimo norėtųsi kur kas geresnio. Galbūt, dar prireiks šiek tiek laiko, kol komanda įsižais. FaZe tokiose situacijoje yra buvusi n kartų. Renkuosi patirtį ir pakankamai vertės turintį koeficientą.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Snax tai visiska tragedija 😄