Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
martyko

Muller - Humbert

04/26 16:30
Įdėta 2025/04/26 09:18 | 0 padėkų | 233 peržiūros
  • Taip: 20.0%
  • Ne: 20.0%
  • Nežino: 60.0%
  • Balsų: 5

Statymas: Humbert (1:2 setais) @320 7/10 -7.00

Nors pastaruoju metu nuvilia Humbertas savo rezultatais, bet vis tiek manau, kad jis yra geresnis, negu demonstruoja jo žaidimas pastaruoju metu. Muller žinoma gerai gan atrodo savo lygiu, tačiau Humbertu aš dar vis tikiu, praėjusiais metais man daug pliuso padarė, tai manau ir toliau nuožmiiai tikėsiu, kad gali jis užsikabinti pagaliau ir triumfuoti ir kažką rimčiau turnyre nuveikti. Abu iš esmės turi gerą padavimą ant kurio ir pagrinde statosi visas žaidimas, tačiau Humbertas kiek tekdavo stebėti, moka ant returnu dirbti geriau negu varžovas, tad turi daugiau ginklų su kuriais turi potencialo triumfuoti, lengva gal ir nebus, dėl to ir renkuosi po trijų setų kovos triumfuos prancūzas, nes iš esmės negali būti blogesnio starto, negu dabar yra, Humbis turi daugiau ginklų prieš varžovą su kuriais turėtų mano galva nulaužti grajų ir pagaliau rimčiau pasirodyti ant clay dangos.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (5)

  • Apmaudu, kai visa treciaji seta geriau atrode, bet loterija yra loterija. :/

  • martyko

    Tai sukelia, tai faktas, bet labiau kalbų apie tai, jog ramiau vietomis sužaistų ir ramus game būtų, bet sugeba lygioje vietoje prisiciudint kur mažiausiai tikiesi.

    True, bent jau trečiam sete užtikrinčiau atrodo

  • Kentukyo

    Sulaužytas pirštas, nors ir dešinės rankos, bet tas įtvaras manau sukelia nepatogumų.

    Tai sukelia, tai faktas, bet labiau kalbų apie tai, jog ramiau vietomis sužaistų ir ramus game būtų, bet sugeba lygioje vietoje prisiciudint kur mažiausiai tikiesi.

  • martyko

    Tuoj į kapus nuvarys Humbertas mane

    Sulaužytas pirštas, nors ir dešinės rankos, bet tas įtvaras manau sukelia nepatogumų.

  • Tuoj į kapus nuvarys Humbertas mane