Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
iChew

Falcons - MOUZ

08/22 20:45
Įdėta 2025/08/22 10:15 | 0 padėkų | 261 peržiūra
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: Falcons (-3.5) @100 8/10 -8.00

Esports World Cup 2025

Falcons praleido kelis paskutinius turnyrus ir daugelis primiršo, kokio tai lygio komanda. Potencialas maksimalus - kiekviename turnyre gali kovoti dėl titulų. Kitaip nei Falcons, MOUZ, TheMongolz, Vitality žaidė visuose paskutiniuose turnyruose ir gali jaustis minimalus pervargimas, tuo tarpu Falcons turėjo pilnai laiko treniruotėms. Prieš G2 buvo sužaista labai solidžiai, manau, kad ir prieš MOUZ bus pasiekta pergalė. Už pergalę koeficientas pakritęs, renkuosi raundų pranašumą.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (3)

  • Matukas55

    Koks pervargimas😟 kaip jaunuoliai 17-meciai gali pervargti sededami prie kompiuterio (no hate), tiesiog toks aprasymas juokingai atrodo, bet tebunie.

    Visi be Jimpphat komandoje 20+ metų. Pervargimas pervargimui nelygu. Tie kurie žaidžia T2 online turnyruose to tikrai niekada nejaus. Bet kai pastoviai keliauji, lieka mažiau laiko ir treniruotėms, ką jie tikrai mieliau darytų nei bastytųsi po pasaulį. Rugpjūčio 3 d. baigė IEM Cologne turnyrą Vokietijoje, po keturių dienų žaidė online ir rugpjūčio 14 d. jau laukė LAN mačas Maltoje, kur paskutinį mačą sužaidė rugpjūčio 16 d., o 21 d. jau žaidė Saudo Arabijoje. Apie keliavimą ir pervargimą yra kalbėję ne tik MOUZ žaidėjai, bet ir NaVi praėjusiais metais, kai nuolat patekdavo į finalus, tą patį yra sakęs Maj3r.

  • Matukas55

    Koks pervargimas😟 kaip jaunuoliai 17-meciai gali pervargti sededami prie kompiuterio (no hate), tiesiog toks aprasymas juokingai atrodo, bet tebunie.

    Tai pats MOUZ žaidėjas per interviu užsiminė apie pervargimą visos komandos. Sedėjimas prie kompo yra vienas dalykas, bet kai keliauji per mėnesį 4-5 kartus, bootcampai vyksta, turnyruose įtempti tvarkarasčiai viskas susideda.
    hltv.org/news/42464/xertion-we-all-collapsed

  • Koks pervargimas😟 kaip jaunuoliai 17-meciai gali pervargti sededami prie kompiuterio (no hate), tiesiog toks aprasymas juokingai atrodo, bet tebunie.