Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2017

Atsakyti Sekti temą
Kodel topo pasiuloje nera uktop10? (wasnotme)
nebe @8 ,bet @4,25 bet365 manau dar valgomas.
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
1
Nezinau man labiausiai patinkanti daina siemet Bulgaru ziauriai gera vezanti reiks ant 10kof uzmest kad laimes lengvai
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1486 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
-1
O gal yra Eurovizijos įvykių, kuriuos galima kombinuoti? Topsport ir Tony - ne.
Registravosi: 2014/04/14 Žinučių: 3
Cituoti
0
ddeividdas rašė:

O gal yra Eurovizijos įvykių, kuriuos galima kombinuoti? Topsport ir Tony - ne.

Orakule galima lyg
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1486 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Orakule galima lyg

Jokiu kombinaciju.
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
Pakolkas rimčiau stačiau tik Suomija pateks(dar kol buvo 2koef~) ir Kipras nepateks 2.75.
Smulkiai dar uždėjau :
Graikija nepateks 4.50,
Australija nepateks 4.33,
Moldova pateks 1.36(Na dėjau daugiau, tiesiog laimėjimas mažas bus vistiek, nors čia garantuotas mano manymu statymas),
Latvija pateks 1.72,
Lenkija pateks 1.90.
Dar labai galvoju apie Islandiją nepateks, bet vėl reiktų daugiau dėti, nes nematau jiems vietos finale, kai tiek daug šalių rezervavosi, nebent Belgija visiškai sufailintų ir kažkam užleistų vietą.
P.S. Viskas iš pirmo pusfinalio, antro pusfinalio analize dar tik dabar darysiu ir klausysiu visų pasirodymų bei vertinsiu šansus, tai manau dar bus keletas gerų statymų.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 156 Padėkų: 12
Cituoti
0
Senseless rašė:

Pakolkas rimčiau stačiau tik Suomija pateks(dar kol buvo 2koef~) ir Kipras nepateks 2.75.
Smulkiai dar uždėjau :
Graikija nepateks 4.50,
Australija nepateks 4.33,
Moldova pateks 1.36(Na dėjau daugiau, tiesiog laimėjimas mažas bus vistiek, nors čia garantuotas mano manymu statymas),
Latvija pateks 1.72,
Lenkija pateks 1.90.
Dar labai galvoju apie Islandiją nepateks, bet vėl reiktų daugiau dėti, nes nematau jiems vietos finale, kai tiek daug šalių rezervavosi, nebent Belgija visiškai sufailintų ir kažkam užleistų vietą.
P.S. Viskas iš pirmo pusfinalio, antro pusfinalio analize dar tik dabar darysiu ir klausysiu visų pasirodymų bei vertinsiu šansus, tai manau dar bus keletas gerų statymų.

Is kai kuriu statymu matosi, kad Eurovizija labai mazai domiesi arba tik neseniai pradejai dometis, betkuriuo atveju sekmes
Registravosi: 2017/03/01 Žinučių: 19 Padėkų: 2
Cituoti
2
Tai ivardink is kuriu, kuo naudingas cia tas tavo komentaras?
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
1
Senseless rašė:

Pakolkas rimčiau stačiau tik Suomija pateks(dar kol buvo 2koef~) ir Kipras nepateks 2.75.
Smulkiai dar uždėjau :
Graikija nepateks 4.50,
Australija nepateks 4.33,
Moldova pateks 1.36(Na dėjau daugiau, tiesiog laimėjimas mažas bus vistiek, nors čia garantuotas mano manymu statymas),
Latvija pateks 1.72,
Lenkija pateks 1.90.
Dar labai galvoju apie Islandiją nepateks, bet vėl reiktų daugiau dėti, nes nematau jiems vietos finale, kai tiek daug šalių rezervavosi, nebent Belgija visiškai sufailintų ir kažkam užleistų vietą.
P.S. Viskas iš pirmo pusfinalio, antro pusfinalio analize dar tik dabar darysiu ir klausysiu visų pasirodymų bei vertinsiu šansus, tai manau dar bus keletas gerų statymų.

Suomija pateks sutinku, atlikimas geras, is klausytoju pusetinai surinkt turetu.
Kipras idomi daina, bet atlikimas neipatingas, vaizdas irgi todel prognoze: Nepapuls
Graikija-papuls, vien delto, kad graikija 😁
Australija-Pateks, geras atlikimas, nebloga daina turetu susilaukt balsu is ziurovu.
Moldova-nuotaikinga daina, ziurovu balsai garantuoti, komisija gali nuleist kazkiek del atlikimo, speju bus 8-10vieta pusfinalyje 😉
Latvija-Lenkija ant klaustuko, siaip jei reiktu rinktis is situ dvieju statyciau, kad Lenkija praeis y finala
Islandija-nepapuls, daina nera kazkuo ypatinga, nekabinanti, man ji patinka, bet jos finale nematau.
Belgija-daina gera, atlikimas nekazka, jei pasitemps ir pusfinalyje atliks viska be priekaistu turetu praeit y finala.
Registravosi: 2015/03/26 Žinučių: 40
Cituoti
0
betkodel rašė:

Is kai kuriu statymu matosi, kad Eurovizija labai mazai domiesi arba tik neseniai pradejai dometis, betkuriuo atveju sekmes

Rimtai domiuosi nuo 2001m, statau nuo 2006m. Per daugiau nei 10m minusavau tik 1 kart... jo aš "naujokas". O pereitais metais pasiėmiau Ukrainą su 9 koef...

O kas liečia pvz Graikija ir Australiją, tai smulkiai betinu, tiesiog duodu Graikijai 60%, o Australijai 70%, todėl matau value betinti prieš juos. Net jei nepaeis tai ne pasaulio pabaiga. Šiaip ar taip betinau stambiau tik už Kipro nepatekimą, bei Suomijos patekimą, dar Moldovą aišku užmečiau, ir nematau kur tu čia galvoji, kad š malu?

P.S. Lenkija ir Latvija labai rizikinga, nes viena jų gali ir nepatekti, tada lieka minusas, bet labai abejoju, kad jos abi galėtų nepatekti. Reziume čia value tikrai mažai, todėl ir nerašiau jokios prognozės apie jas, o čia tiesiog pasidalinu savo nuomone.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 156 Padėkų: 12
Cituoti
0
Ozburnai > Graikija visi sako pateks, aš suprantu visi bijo tos šalies, bet nereiktų, nes Graikija(kaip kažkada Turkija) prarado jau savo šalies vardą, kad neva išeis su betkokia daina. Po krizės Graikija Europos tapo nebe taip vertinama, ir dabar jų rezultatai jau priklauso nuo jų pasirodymo. Pereitais metais nepateko, prieš tai du metus liko finalo bottom'e. Man tiesiog atrodo, kad šiemet gali ir vėl likti nesuprasti arba praslys vos vos ir finale vėl liks gale.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 156 Padėkų: 12
Cituoti
0
Kipras, Australija pateks, o Moldova, Graikija, Suomija 50/50. Latvijos ir Lenkijos patekimas butu logiskas
Registravosi: 2017/03/01 Žinučių: 19 Padėkų: 2
Cituoti
-5
Kaip jum tope statymas kad belgija 1 pusfinali liks 1,2 arba3 5 kofas ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1486 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
-3
Dabar vyksta generalinė repeticija, kur jau balsuoja šalių komisijos. Blanche ir vėl labai silpnai sudainavo. Sunku net nuspėti kokią vietą ji gali iškovot.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 156 Padėkų: 12
Cituoti
0
Mane čia iškart sudomino Švedijos TOP3 1ame pusfinalyje - 1.60.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 156 Padėkų: 12
Cituoti
0
Be sansu Belgijai ir Moldovai i Top 10. Graikam ir sunkiai. Dauguma imat Moldova nes jum asmeniskai patinka, pries 7metus as buciau emes
Registravosi: 2009/12/29 Žinučių: 125 Padėkų: 108 Tel.: LT
Cituoti
2
sinsation rašė:

Be sansu Belgijai ir Moldovai i Top 10. Graikam ir sunkiai. Dauguma imat Moldova nes jum asmeniskai patinka, pries 7metus as buciau emes

Tiesa sakant, man Moldova nepatinka taip kaip patiko epic sax guy 2010m, bet faktas, kad juos prisimins iš 2010m kaikas, faktas, kad jų šou nerealus šiemet, jie neša teigiamas emocijas, išsiskiria iš kitų ir tikrai ras vietą TOP10 ir pas žiūrovus ir pas komisiją. Man čia būtų didžiulė staigmena, jei Moldova nepatektų. Kažkas turėtų nutikti baisaus rytoj.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 156 Padėkų: 12
Cituoti
-2
sinsation rašė:

Be sansu Belgijai ir Moldovai i Top 10. Graikam ir sunkiai. Dauguma imat Moldova nes jum asmeniskai patinka, pries 7metus as buciau emes

Kodel verta imti moldova - garsusis veikejas su saksofono gryzo , linksma daina tokios beveik visados praeina , youtube.com/watch?v=gy1B3agGNxw 34mln perziuru , daug kas manau vien del jo turetu uzbalsuot , galbut klystu.
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
Senseless rašė:

Pakolkas rimčiau stačiau tik Suomija pateks(dar kol buvo 2koef~) ir Kipras nepateks 2.75.
Smulkiai dar uždėjau :
Graikija nepateks 4.50,
Australija nepateks 4.33,
Moldova pateks 1.36(Na dėjau daugiau, tiesiog laimėjimas mažas bus vistiek, nors čia garantuotas mano manymu statymas),
Latvija pateks 1.72,
Lenkija pateks 1.90.
Dar labai galvoju apie Islandiją nepateks, bet vėl reiktų daugiau dėti, nes nematau jiems vietos finale, kai tiek daug šalių rezervavosi, nebent Belgija visiškai sufailintų ir kažkam užleistų vietą.
P.S. Viskas iš pirmo pusfinalio, antro pusfinalio analize dar tik dabar darysiu ir klausysiu visų pasirodymų bei vertinsiu šansus, tai manau dar bus keletas gerų statymų.

Pirmas sakinys iskart uzkliuvo, uz suomija staciau kai buvo ±2, toliau nebeskaiciau.
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
Spejimai atminciai:

1 pusf.
* Sweden Q
* Georgia NQ
* Australia Q *(shock nq ?)
* Albania NQ
* Belgium Q
* Montenegro NQ
* Finland Q
* Azerbaijan Q
* Portugal Q
* Greece Q
* Poland NQ ?
* Moldova Q
* Iceland NQ
* Czech Republic NQ
* Cyprus Q ?
* Armenia Q
* Slovenia NQ *(shock q?)
* Latvia NQ
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0