Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2024

Atsakyti Sekti temą
Ok, "ryt" jau nebus laiko, tai mano "spėjimas" dėl pirmo pusfinalio(toks čia ir spėjimas, kai viskas beveik atitinka lažybininkus):
Tikrai pateks : Kroatija, Ukraina, Airija, Lietuva, Suomija.
Pateks : Liuksemburgas(nes sugrįžo po N metų), Portugalija(nes pasirodymas vienas geriausių šitam pusfinalyje), Kipras(nes pigi daina tinkanti vienam kartui).
Dvi vietos trim šalim :
Serbija - Turi geriausią dainą iš trijų, bet antras pasirodymas ir poto sekančios itin trys stiprios dainos(Lietuva, Airija ir Ukraina) tai gali būt niekas net neprisimins kas ten antri dainavo. Tad pamatysim kiek tikrų baladžių fanų žiūri Euroviziją.
Slovėnija - Turi gana gerą 9 numerį, po jų Suomija nemanau, kad bus didelė problema, nes ne tas klausytojas balsuotų, bet tiesiog nemanau, kad Slovėnijos ir pasirodymas ir daina yra pakankamai stiprūs surinkt daug balų.
Lenkija - Tiesa sakant užteko pamatyt 30s ištraukos, kad suprast, kad ten tragedija visiška. Kiek girdėjau tai visa daina tokia, chaosas neregėtas, prieš Lenkiją Ukraina, po jų Kroatija, BET balsuos tokios parankios šalys jiems kaip : JK, Airija, Lietuva ir Ukraina, tai teoriškai net nesvarbu kaip nusidainuos, ant popieriaus atrodo, kad užtenka vien emigrantų balsų jiems, kad patekt, nes kitaip kovotų dėl paskutinės vietos.
Nepateks : Azerbaidžanas ir Australija.
Kovos dėl paskutinės vietos : Islandija ir Moldova.

Jeigu laukt sensacijos, kurios greičiausiai nebus, tai sakyčiau iš Kipro arba Liuksemburgo(vieni atidaro pusfinalį, kiti uždaro)

P.S. Mačiau Ukrainos pilną pasirodymą, tai nusivyliau. Toks jausmas neapleido, kad pradėjo dainą su griausmu ir milžiniška energija lyg taip turėtų baigtis daina, bet tai buvo viskas, poto sekė tiesiog gera daina, bet emocijų daugiau "nepagavo". Kai apie dainą prisimeni, kad geriausia vieta buvo pirmos 30s, man tai nėra gerai.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
5
Koefai už kroatiją toliau krenta, o už lietuvį dar gerokai didėja statymai.com/eurovizija/
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7342 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Aš ir noriu ir tikiu, kad Kroatija laimės, bet kofas tai nukrito jau tikrai per daug. Manau, turėtų laikyti ties 3.00. Juk yra ne vienas gana rimtas konkurentas: Ukraina, Šveicarija, Italija. Spėju, dar pakils kofas. Nors tie kofai tai irgi būna kartais visišką grybą pjauną. 2019 Nyderlandų kofas buvo 1.60, bet laimėjo vos ant 26 taškų.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1644 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
2
Ar nebus, kad Izraelį užpolitins netyčia ir kils aukštai?
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7342 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
2
Kostiumas tik gale pasirodė, kad 100% raudonas 😄
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 208
Cituoti
2
Serbija jegine! Mes su ta prierblanda, tyliai rukom kamputyje(
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 249 Padėkų: 2005 Tel.: LT
Cituoti
1
Pirmą kartą pamačiau Kroatija tai įspūdinga ?
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1525 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
betass rašė:

Pirmą kartą pamačiau Kroatija tai įspūdinga ?

Man tai patiko
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Čia vietoj klaustuko turėjo būti patiktukas , tik kai per telefa rašau dingsta jis. Bet nuostabi daina ir man tikrai
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1525 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Ukrainos numeris kažkodėl siek tiek nuvylė. Jeigu jiems piešiau 1-2 vietą, tai dabar sakau, kad bus top5.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
1
Iš 10 9 atspejau kad pateks tik airių nespejau .
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1525 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Senseless rašė:

Ok, "ryt" jau nebus laiko, tai mano "spėjimas" dėl pirmo pusfinalio(toks čia ir spėjimas, kai viskas beveik atitinka lažybininkus):
Tikrai pateks : Kroatija, Ukraina, Airija, Lietuva, Suomija.
Pateks : Liuksemburgas(nes sugrįžo po N metų), Portugalija(nes pasirodymas vienas geriausių šitam pusfinalyje), Kipras(nes pigi daina tinkanti vienam kartui).
Dvi vietos trim šalim :
Serbija - Turi geriausią dainą iš trijų, bet antras pasirodymas ir poto sekančios itin trys stiprios dainos(Lietuva, Airija ir Ukraina) tai gali būt niekas net neprisimins kas ten antri dainavo. Tad pamatysim kiek tikrų baladžių fanų žiūri Euroviziją.
Slovėnija - Turi gana gerą 9 numerį, po jų Suomija nemanau, kad bus didelė problema, nes ne tas klausytojas balsuotų, bet tiesiog nemanau, kad Slovėnijos ir pasirodymas ir daina yra pakankamai stiprūs surinkt daug balų.
Lenkija - Tiesa sakant užteko pamatyt 30s ištraukos, kad suprast, kad ten tragedija visiška. Kiek girdėjau tai visa daina tokia, chaosas neregėtas, prieš Lenkiją Ukraina, po jų Kroatija, BET balsuos tokios parankios šalys jiems kaip : JK, Airija, Lietuva ir Ukraina, tai teoriškai net nesvarbu kaip nusidainuos, ant popieriaus atrodo, kad užtenka vien emigrantų balsų jiems, kad patekt, nes kitaip kovotų dėl paskutinės vietos.
Nepateks : Azerbaidžanas ir Australija.
Kovos dėl paskutinės vietos : Islandija ir Moldova.

Jeigu laukt sensacijos, kurios greičiausiai nebus, tai sakyčiau iš Kipro arba Liuksemburgo(vieni atidaro pusfinalį, kiti uždaro)

P.S. Mačiau Ukrainos pilną pasirodymą, tai nusivyliau. Toks jausmas neapleido, kad pradėjo dainą su griausmu ir milžiniška energija lyg taip turėtų baigtis daina, bet tai buvo viskas, poto sekė tiesiog gera daina, bet emocijų daugiau "nepagavo". Kai apie dainą prisimeni, kad geriausia vieta buvo pirmos 30s, man tai nėra gerai.

Sauniai. Is esmes matau, kad pataikei praktiskai 10/10!
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 248 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
8
Bliamba, Kroatija tikrai žiūrisi kaip nugalėtojas. Man asmeniškai net geriau nei Suomija pernai, nes priešingai nei pernai metų suomis, kroatas dainuoja puikiai. Visas vaizdas ir garsas kaip iš pasaulinio lygio grupės koncerto. Labai tikiuosi, kad tas šveicaras nebus konkurentu 😄 Ukraina irgi vis dar stipri, bet labiau dėl savo diasporos nei kad pačios dainos ir pasirodymo. Neturiu jokių priekaištų Ukrainai, bet Kroatija šitame pusfinalyje buvo numeris vienas ir turėtų laimėti žiūrovų balsavimą finale. O komisija, jeigu Maneskin davė 4 vietą, tai lygiai to paties tikėčiausi ir su Kroatija.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1644 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
1
Man tai šio vakaro bomba - AIRIJA. Laukiu koef ir šią akimirką galvoju ar nereik statyt, kad ši šalis nugalės. Vienas geriausių šou istorijoj. 3 minutes prikaustė prie ekrano ir nors daina iki šiol man buvo vidutiniška, tai čia net nebuvo svarbu. Visiškas Eurovizinis pasirodymas kuris turi garantuotos sėkmės formulę.

Šiaip viskas priekyje suėjo kaip galvojau, bet dėl paskutinių vietų gali būt suklydęs būsiu, nes Azerbaidžanas ir Australija tai pjovė pro šoną kaip turi būt. Moldova nustebino iš gerosios pusės, manau visai nedaug trūko, 12vt~ prognozuočiau(o galvojau gali paskutiniai būt).

Laukiam antro pusfinalio, kuris turbūt bus kurkas stipresnis, nes pirmo pusfinalio antra pusė galbūt ne vieną žiūrovą pasiuntė į komą.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
5
Senseless rašė:

Man tai šio vakaro bomba - AIRIJA. Laukiu koef ir šią akimirką galvoju ar nereik statyt, kad ši šalis nugalės. Vienas geriausių šou istorijoj. 3 minutes prikaustė prie ekrano ir nors daina iki šiol man buvo vidutiniška, tai čia net nebuvo svarbu. Visiškas Eurovizinis pasirodymas kuris turi garantuotos sėkmės formulę.

Šiaip viskas priekyje suėjo kaip galvojau, bet dėl paskutinių vietų gali būt suklydęs būsiu, nes Azerbaidžanas ir Australija tai pjovė pro šoną kaip turi būt. Moldova nustebino iš gerosios pusės, manau visai nedaug trūko, 12vt~ prognozuočiau(o galvojau gali paskutiniai būt).

Laukiam antro pusfinalio, kuris turbūt bus kurkas stipresnis, nes pirmo pusfinalio antra pusė galbūt ne vieną žiūrovą pasiuntė į komą.

Airija man irgi geriausia, bet kadangi dalyvauja komisija, tai kaip suprantu, daug tasku neduos jiems.
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 499 Padėkų: 1398
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Bliamba, Kroatija tikrai žiūrisi kaip nugalėtojas. Man asmeniškai net geriau nei Suomija pernai, nes priešingai nei pernai metų suomis, kroatas dainuoja puikiai. Visas vaizdas ir garsas kaip iš pasaulinio lygio grupės koncerto. Labai tikiuosi, kad tas šveicaras nebus konkurentu 😄 Ukraina irgi vis dar stipri, bet labiau dėl savo diasporos nei kad pačios dainos ir pasirodymo. Neturiu jokių priekaištų Ukrainai, bet Kroatija šitame pusfinalyje buvo numeris vienas ir turėtų laimėti žiūrovų balsavimą finale. O komisija, jeigu Maneskin davė 4 vietą, tai lygiai to paties tikėčiausi ir su Kroatija.

Pritariu. Kroatija dabar jau ir man pateisina lyderio statusą. Dabar reikia pamatyti realiausias konkurentus Italiją ir Šveicariją.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
0
OroBalionas rašė:

Airija man irgi geriausia, bet kadangi dalyvauja komisija, tai kaip suprantu, daug tasku neduos jiems.

Senseless, o nebus antro pusfinalio apžvalgos iš Tavo puses? 😁
Registravosi: 2009/12/03 Žinučių: 13
Cituoti
1
Joana rašė:

Senseless, o nebus antro pusfinalio apžvalgos iš Tavo puses? 😁

Gal bus, bet ne anksčiau nei po 24h.

Labai liūdna, kad tiek Airija, tiek Lietuva ištraukė 1st half. 3-4 pasirodymo numeriai pusfinalyje ir dabar net baisu, kad panašius gaus ir finale.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Antras pusfinalis tikrai įdomus bus. Tik Albaniją su 1.30 matau kaip TIKRAI NEPATEKS. Visos kitos net ir underdogės atrodo stengiasi, turi kažkokių kozerių/netikėtumų paruošę.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
1
Ok, apibendrinsiu antrą pusfinalį, ko tikėtis.

Tikrai pateks :
Šveicarija, Nyderlandai, Norvegija. Yzi.

Turėtų patekt(nuo viršaus didžiausi šansai) :
Armėnija
Izraelis
Graikija
Sakartvelas
Belgija

Dvi likusios lažybininkų TOP10 šalys, kurios gali sufailint :
Austrija ir Estija. Turi mažus koef(kad pateks) ir aš kažkaip tikiu, kad bent viena iš šių šalių nepateks į finalą. Turiu parašęs prognozes joms kodėl, tad čia nesikartosiu.

Apart Albanijos, kurios niekaip nematau finale ir man rodos ims ramia sąžine tą paskutinę vietą, kiti pasirodymai visi gali pateikt sensaciją, bet eiliškumu surašysiu nuo didžiausios tikimybės :
Latvija. Inteligentiška baladė, manau neturėtų būt 4 koef, gal koks 2.50~ ir pastatyčiau juos į 11vt, o ne 15 kaip dabar vertinami. Rami daina, be jokių blizgučių, be jokio kvailo šou. Kartais visas grožis paprastume.
Danija(dar viena, bet labiau tipinė Eurovizinė baladė, kur bandoma spaust viskas kas įmanoma, nors ten ir nelabai yra ką išspaust).
San Marinas(Šiektiek primena Netta savo įvaizdžiu, tas patobulėjęs pasirodymas gerai žiūrisi, gaila, kad daina prasta).
Malta(vėlgi tie kas nežino kas yra Chanel jiems pasirodymas tikrai patiks, nors daina ir crap).
Čekija(nelabai tikiu, bet eurodienoj šiandien ją išgyrė, kad dar turi šansų).

P.S. Šitam pusfinalį tikrai nebus nuobodu gale.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
4