Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2016 LIVE

Atsakyti Sekti temą
Nu bet tai kai bombas paduoda Johnas 😄
Registravosi: 2014/10/11 Žinučių: 107
Cituoti
0
Ne tai as kad breikins Nishis jy tai net nesitikejau bet kad 3 savo servus atiduos tai cia isvis kosmosu kosmosas 😄 as 22.5 overi turejau
Registravosi: 2014/02/01 Žinučių: 518 Padėkų: 2
Cituoti
0
Ir kaip kitai uzbaigs maca jei ne Ace 😄 ciuju nera teke matyt sitokio bejegio Nishikorio, tik skesciot rankom ir beliko. Ko jau jo,bet,kad Isneris laimes ne po Tb o sausais breakais kiekvienam sete tai nesitikejau 😄
Registravosi: 2014/10/11 Žinučių: 107
Cituoti
0
Easy money
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Nu sian isneris isvis neleido lost nishikoriui gaila , suvalge kaip vabala
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
Guilherme Clezar koks supistas dalbajobas yra 4:0 veda ir prapisa po tie break, nors dar ir matchpointa galejo atiduot tam lavonui McGee kuris ciortas praeitais metais ne daugiau 20 graju suzaide ant clay, o cia nuo 4:0 sugebejo paimt, as jibal ant tokio sporto....
Kaip galima prognozuoti tokius cirkus, kaip jus man paaskint galit, gi cia paprasta, kad vienas uzsikele kitas uzkrove ir visi laimingi, netikiu, tiesiog savo akimis, dar su 10df ;DDD oi blet, tenisas yra graudziausias tikriausiai sportas, kas vienam zmogui galvoj susisuks niekas nesupras...
Registravosi: 2009/06/13 Žinučių: 689
Cituoti
0
Stebėjau ir aš šitą cirką 😁
Registravosi: 2011/12/17 Žinučių: 53
Cituoti
0
discodisco Rašė:

Guilherme Clezar koks yra 4:0 veda ir prapisa po tie break, nors dar ir matchpointa galejo atiduot tam lavonui McGee kuris ciortas praeitais metais ne daugiau 20 graju suzaide ant clay, o cia nuo 4:0 sugebejo paimt, as jibal ant tokio sporto....
Kaip galima prognozuoti tokius cirkus, kaip jus man paaskint galit, gi cia paprasta, kad vienas uzsikele kitas uzkrove ir visi laimingi, netikiu, tiesiog savo akimis, dar su 10df ;DDD oi , tenisas yra graudziausias tikriausiai sportas, kas vienam zmogui galvoj susisuks niekas nesupras...


Dar tik dabar supratai 😁 vienu sportininku legviausiai manipuliuot. Palikit jus ta tenisa ramybej. Mazai komandiniu sporto saku 😁
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
discodisco Rašė:

Guilherme Clezar koks yra 4:0 veda ir prapisa po tie break, nors dar ir matchpointa galejo atiduot tam lavonui McGee kuris ciortas praeitais metais ne daugiau 20 graju suzaide ant clay, o cia nuo 4:0 sugebejo paimt, as jibal ant tokio sporto....
Kaip galima prognozuoti tokius cirkus, kaip jus man paaskint galit, gi cia paprasta, kad vienas uzsikele kitas uzkrove ir visi laimingi, netikiu, tiesiog savo akimis, dar su 10df ;DDD oi , tenisas yra graudziausias tikriausiai sportas, kas vienam zmogui galvoj susisuks niekas nesupras...


Niekas tokiu dalyku nedaro gyvai, cia tik tavo galvele neisveza ir bandai kazka sugalvoti. Ypac tokiu dalyku kaip uzsikelia kofa ir pn.. Visi tie vadinami fixai buna dar pries macus padaromi, o gyvai ir dar ant ten tu uzkeltu kofu kaip ten 3.75 ir pn niekas nedaro to.. ant mazu esu girdejas buvo rasyta kaip tik neseniai, na aisku pasitaiko visko, bet pastoviai kaltinti zaidejus, kad jie specialiai pralose pastate gyvai pries save vesdami ten 5-2 ar 4-0 tai nelabai profesionalu 🙄
Registravosi: 2011/07/22 Žinučių: 1100 Tel.: GB
Cituoti
0
Profesionaliu sportininku gali vadintis tada kai is to duona valgai, jei pergale apciuopaimos naudos neatnesa, tenka kitaip prasimanyt "ant duonuos" arba ant jachtos, cia jau nuo poreikiu priklauso. Nieko papirkinet nereikia kai pats savo laimes kalvis. Aisku cia ne fixas, noriu laimiu noriu nelaimiu, koks kieno reikalas, pradejo skaudet ranka po 4:0 😄
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Čia jau juokinga skaityt man šitas pezeliones. Jei kažkas pirmaudamas pralošia, tai visada pardavykla. Visi čia atrodo tik ir fixina per dieną čia visi po 5 fixus pamato... Baikit juokus. Pats Mcgee prieš mačą turėjau, žiūrėjau grajų. Koks tolkas fixinti ir lošti 3 setų mačą ? Fuck the logic, bet jum vistiek fixas 😂
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Bardaciokas Rašė:

Čia jau juokinga skaityt man šitas pezeliones. Jei kažkas pirmaudamas pralošia, tai visada pardavykla. Visi čia atrodo tik ir fixina per dieną čia visi po 5 fixus pamato... Baikit juokus. Pats Mcgee prieš mačą turėjau, žiūrėjau grajų. Koks tolkas fixinti ir lošti 3 setų mačą ? Fuck the logic, bet jum vistiek fixas 😂


Fixas tai kai sutartos, cia tikrai ne fixas kai vienas zaidi nera su kuo tartis, o 2:1 del tikslaus rezultato arba del to, kad zmones galvotu, cia ne fixas kam trecia zaist : D kaip visi zinom fulbole didziausi pinigai, o tenise lengviausia. Aisku ne visi macai, linkiu kuo maziau i tokius pataikyt, bet tenisas nervus sugadins greiciau nei futbolas 😁
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Ka manot berdychas turi sansu pries ryzika?
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
RockyBalboa Rašė:

ka manot berdychas turi sansu pries ryzika?


Visiškas 50/50 kaip ir dvoikių finalas. jei berdychui eis padačia, tai gal ir berdychas daugiau šansų turi, o šeip tai čia live geriausia laukti mano manymu.
Registravosi: 2014/05/24 Žinučių: 1194 Padėkų: 195
Cituoti
0
Berdychas beviltiskas
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 72
Cituoti
0
Berdychas turbut didziausias lavonas top 20 , gerai kad nesugunde jo kofas , nes tragiskai zaidzia, jis pries geresnius niekada nelaimi cia taisykle 😡
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
RockyBalboa Rašė:

berdychas turbut didziausias lavonas top 20 , gerai kad nesugunde jo kofas , nes tragiskai zaidzia, jis pries geresnius niekada nelaimi cia taisykle 😡


siaip jis nera lavonas,bet siandien taip sunkiai savus padavimus ima kad baisu,buvau over 23.5 paemes
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 72
Cituoti
0
RockyBalboa Rašė:

berdychas turbut didziausias lavonas top 20 , gerai kad nesugunde jo kofas , nes tragiskai zaidzia, jis pries geresnius niekada nelaimi cia taisykle 😡


Nera jis tikrai lavonas, jei pats statai ant 50/50 mačų, tai jau tavo bėda. Sek visą turnyro žaidimą, o ne vieną round. Ryžykas tikrai buvo vertesnis. Na o dabar Nole prieš Isnerį. Labai įdomi kova, nors mano manymu tai Nole per 2 setus pasims. Nebegali jau klysti kaip prieš klizaną ir dolgo. Tiesiog Nole number one ir tą turi įrodyti Miamyje. Bet jei setą ar mača smilgelė pasimtų ., tai irgi niekas nepyktų. Tikrai gražiai čia žaidžia.
2-0 kaip ir galvojau, Tikėjausi, kad bent antram sete dar atsilaikys kažkiek, nu bet smulkiai -4.5 suėjo 😄 Nu ką finalas nole vs ryžas. Manau 3 setai bus, labai jau sunku prognozuoti, kai abu nerodo super formos paskutiniu metu. Asmeniškai bandau nole 2-0 su 1.90 . Gero finalo visiem
Registravosi: 2014/05/24 Žinučių: 1194 Padėkų: 195
Cituoti
0
Pasirodo, kad ir šitaip dar gali būti http://www.flashscore.com/match/ltLP5hNK/#match-summary prieš kažkokį neaiškų futurių vaikigalį 😲 😂 😂 😂
Registravosi: 2014/05/24 Žinučių: 1194 Padėkų: 195
Cituoti
0
Robert S. -Cervantes I.
Jei yra norinciu is 30eu i pm. As uz ispana
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 558 Padėkų: 31
Cituoti
0