Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti Sekti temą
Kiek gi ta Laboral gali overint taip macus....
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0
Na turas keistas,Maccabi suejo nezinia kaip,Armani galejo eit bet Gentile jau nba galvoje,Oly lengvai,ir Cvezda dave parako 4min likus o siap super 😄
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0
Na kokios mintys siandien? Daug einanciu su Kuban pliusine ar overiu?
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
As tai su pao einu minusine namie jie labai stiprus
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Realiai tai mazokai logikos matau siandien eiti su Lokomotivu ar panasiais statymais susijusiais su jais. Jeigu Lokomotiv butu pralaimeje pirmas rungtynes namie graikams tai tada dar suprasciau, bet dabar as matau tik Panathinaikos nugaletojais ir gal netgi stipriu skirtumu. Rusai man neatrodo uztikrinta komanda, prastai ginasi baudos aiksteleje ir aplamai per geras pasirodymas paskutiniame mace isvykoje pries Barca mane nuteikia tam,kad sunku tiketis is tokios komandos kaip Lokomotiv geru dvieju rungtyniu is eiles isvykoje Eurolygoje.
Sassari man atrodo turi paskutini gera sansa iskovoti pergale Eurolygoje, bet matant kaip jie zaidzia reikia daug optimizmo visgi,kad uz juos deti. Visiskai nevaldoma komanda, zaidzianti be idejos kaip kokia Astana, o ir turku komanda atrodo pagaliau pradejo suprasti ko jie atejo i Eurolyga.
Like du macai mane domina nebent del zaideju totalu, nes Unicaja manau overperformina, bet vokieciai ne ta komanda kuria butu galima pasitiketi, tai man cia 50x50, o turku ir prancuzu mace lygiai tas pats.
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
0
Na Sassari visi tikim kaip ir su milanu kad turi jau imt pergale kazkaip,siandien dar paimiau pliusine,na turkai man site manau nesuprato irgi,laimejo pries maccabi kurie problemu jau tikrai turi sitam sezone,cia 50/50 macas manau i ot gali eit.Na paok ir loko cia idomiausias macas laukia is snd visu,ziuriu dauguma jau eina su Paok,nes reikalinga jiems ta pergale ir turi eit su fora,del to kad Loko sitam sezone atrodo stabiliau nei kada zaista eurolygoi? ir jau ner a logikos imt? panasios komandos,tik minusas yra kad loko paime 1 maca pries Pao.
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0
Uz unicaja pinoj jau 2.50, bet vistiek nekyla ranka kazkaip.. toks uzkeltas kofas jau net per daug ir per graziai atrodo:/
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Neo Rašė:

uz unicaja pinoj jau 2.50, bet vistiek nekyla ranka kazkaip.. toks uzkeltas kofas jau net per daug ir per graziai atrodo:/


Unicaja win
Pao -5
Sassari +5
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! Rašė:

uz unicaja pinoj jau 2.50, bet vistiek nekyla ranka kazkaip.. toks uzkeltas kofas jau net per daug ir per graziai atrodo:/


Unicaja win
Pao -5
Sassari +5
Nemokinu,bet idomu kodel skriaudi save ant kofu? cia apie foras kalba ? visada parasai tikpasirinkima ,kaip pvz makabi vakar +8 , su kiek idomu gavai +8,kai standartas 6.5 mazdaug buvo...
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Siandien su tokiais Under sassari mace ,loko +6.5,unicaja win ir sassari +4.5
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0
Man patinka paziuret i GERIAUSIO tipsterio pikus kurie visai neina 😄 pats siandien einu su anadolu su - 10,5
Registravosi: 2011/07/03 Žinučių: 1134
Cituoti
0
Trace Rašė:

man patinka paziuret i GERIAUSIO tipsterio pikus kurie visai neina 😄 pats siandien einu su anadolu su - 10,5


Nu imti Efes -10.5 su 1.6 ilgam laikotarpy tikrai nekazka seniuk 😉
Registravosi: 2008/10/09 Žinučių: 134 Padėkų: 131
Cituoti
0
zalatorius Rašė:

man patinka paziuret i GERIAUSIO tipsterio pikus kurie visai neina 😄 pats siandien einu su anadolu su - 10,5


Nu imti Efes -10.5 su 1.6 ilgam laikotarpy tikrai nekazka seniuk 😉
visiem cia dzin tas longrunas , saika nori euru cia ir dabar 😁)) deda stopudovus 😁))
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Rich. Rašė:

Realiai tai mazokai logikos matau siandien eiti su Lokomotivu ar panasiais statymais susijusiais su jais. Jeigu Lokomotiv butu pralaimeje pirmas rungtynes namie graikams tai tada dar suprasciau, bet dabar as matau tik Panathinaikos nugaletojais ir gal netgi stipriu skirtumu. Rusai man neatrodo uztikrinta komanda, prastai ginasi baudos aiksteleje ir aplamai per geras pasirodymas paskutiniame mace isvykoje pries Barca mane nuteikia tam,kad sunku tiketis is tokios komandos kaip Lokomotiv geru dvieju rungtyniu is eiles isvykoje Eurolygoje.
Sassari man atrodo turi paskutini gera sansa iskovoti pergale Eurolygoje, bet matant kaip jie zaidzia reikia daug optimizmo visgi,kad uz juos deti. Visiskai nevaldoma komanda, zaidzianti be idejos kaip kokia Astana, o ir turku komanda atrodo pagaliau pradejo suprasti ko jie atejo i Eurolyga.
Like du macai mane domina nebent del zaideju totalu, nes Unicaja manau overperformina, bet vokieciai ne ta komanda kuria butu galima pasitiketi, tai man cia 50x50, o turku ir prancuzu mace lygiai tas pats.


Lokomotyvas tikrai idomi komanda ir nesutikciau su teiginiu,kad pries Barsa jie suzaide gera maca.Ten buvo tikrai nekokybiskas krepsinis is rusu puses ir realiai tik Draperis su Delaney tempe Kubana.Tuo tarpu Pao suzaide tikrai nebloga maca pries zalius,mete labai aukstu procentu ir Loko gali bandyti kabintis siandien i pergale.Tiesa,aisku minusas ,kad Loko jau nukale Pao si sezona.As siandien einu su Loko +6,5 ,Sassari win,J.Alexander 9.5 overiu ir M.Bjelica 9.5under 😁
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Tradicija tapes sassari win ir brose -7.5 . gero krepsinio
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Neo Rašė:

tradicija tapes sassari win ir brose -7.5 . gero krepsinio



jau darosi gaila pinigu ant sassario, pratrukau biski.. vel aplose tik del galvos, vieni biski protingesni ko ir uzteko sveciams cia. Ka duoda treneris.. 😁
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Nera zodziu apie italus Siuksles paskutines ir armani ir tie. fiba eurocup jiems lost tik
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0
Neo Rašė:

tradicija tapes sassari win ir brose -7.5 . gero krepsinio



jau darosi gaila pinigu ant sassario, pratrukau biski.. vel aplose tik del galvos, vieni biski protingesni ko ir uzteko sveciams cia. Ka duoda treneris.. 😁
Nu jo,Sassaris gal ir laimes kazkada,bet panasu,kad cia su ju lygiu,tai nebeverta daugiau ju gaudyti...😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Kad nelabai apsigins tai daug maz aisku, bet ir su puolimu tragedija, ko daugiausia tikimasi is situ street balleriu..
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Kas man nervuoja kad sassari kaip ir 3kel pradejo gerai ir poto vel pradejo mest savus tolimus metimus,4kel kolkas tas pats pradzia gera,ziuresim kaip galas.
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0