Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti Sekti temą
CIA Rašė:

CIA. Neloš nei Spanoulis, nei Printezis rytoj su Cedevita.


Dekui uz info, bet palauksiu dar tuomet ,kol visi gudruoliai statydami uz kroatus pakels kofa uz Oly iki 2,2 ir tada juos vistiek pasiimsiu. Oly nukirs kroatus vien savo patirtimi. Turi jie nukirst ta Cedevitos win streaka.
Aš pritariu tau, kad graikai čia value, net prie tokios situacijos nesitiki man, kad pakils 2,2 už graikus.
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 492 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

Rytojaus eksperto wabalo apžvalga http://www.statymai.com/apzvalgos/kreps ... 2015-11-19 //

Eigoje turėtų ji pasipildyti


Cska under, zalgirio over. O kas del oly maco, tai jau pilnas internetas snekanciu, kad reiks imt pries mase ir tie zmones greit patys pavirs mase. As ir pats megstu imt tokius ir ypac el, bet nekarta esu minejes, kad jei laimintys faktoriai pasiekia paprasta loseja, tai ilgainiui jie nebenes tiek pat naudos. Oly be printezio, spanoulio ir youngo. Lieka hacket lojeski strawbery hunter bei mantzaris is zinomesniu. Vienam macui aisku uzteks, bet man labiau patiktu, kad nezaistu hacketas, o printezis zaistu. Anyway cia visiskai viskas priklausys nuo kofu judejimo.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
O daugiau is sito turo nieko nesi nuziurejes?
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Na Zalgiro overis cia geriausias statymas is overiu/under snd ir paimta,o Cia vel su italais eini,cia kaip kiti su Astana ejo,pasikeis treneri tada galima imt be su situ tai ne,ir loko pergale visai neblogai uzmest,po tokio macu su zal suzaide Pao.o kiti jau paimti,Oly jo bus kaip masinys,bet kas dejo fora su -2 ar dar tai value,ziuresim vakare rezultatus,gero pelno.
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0
Sveiki,
kur duoda statyti uz eurolygis varzybu kamuoliu, tritaskiu totalus 😟 pernai duodavo tonybet, topas, orakulas, o siais metais neduoda..
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 484 Padėkų: 22
Cituoti
0
Aha,Orakulas gaila neduoda,jauciu po praeito sezono suprato kad ne jiems tokius davinet.
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0
CIA Rašė:

O daugiau is sito turo nieko nesi nuziurejes?


Cia su tavim praeita savaite mintys sutapo? 😁
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Zalgirio over man siandien vienareiksmiskai, kada jei ne dabar, su kuo jei ne su lenkais namie.
kuo toliau tuo idomiau atrodo cedevita over. Nera didelis, zaidzia namie, individualiai stipriu zaideju turi. Oly bus sunku po krepsiu gintis nuo bilano turint tik hunteri ir salia agravani su papagianiu jaunuoliais, kuriems reiks art daug. Lojeski, hackett, strawberry nera puikiausi gynejai pasauly. Kas laimes maca sprest ne man.
niekaip neapsisprendziu ar kabint zvezdos overi ar plusine. Prancuzai nieko ispudingo, pora kartu pasimaive ir tiek. Didelis pranasumas serbu turint po krepsiu zirbes ir stimac. Ka pararsit labiau?
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Vamos!! Rašė:

O daugiau is sito turo nieko nesi nuziurejes?


Cia su tavim praeita savaite mintys sutapo? 😁
Jo,kazkaip panasius statymus buvom nuziureje 😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Siandien turiu tik Zalgirio over 142, barsos over 147 ir Maccabi under 163. Is foru imsiu turbut Maccabi +8. O del Oly, tai ten nelabai man aisku kas ir kaip.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! Rašė:

Siandien turiu tik Zalgirio over 142, barsos over 147 ir Maccabi under 163. Is foru imsiu turbut Maccabi +8. O del Oly, tai ten nelabai man aisku kas ir kaip.


Nu su totalais retai zaidziu, tai neturiu kazkokios nuomones del ju, bet Barsos ir Pinaro overiukas tikrai smagiai ziurisi. Maccabis irgi turi kazkada uzlost, bet slidoka man ta fora atrodo, jei CSKA rimtai kibs i atlapus zydams.
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Stengiuosi vengti sitos teletabiu lygos su visokiais Zirbesais ir Beauboisais lyderiu pozicijose, bet siandien meginu CSKA -6,5 ir lenku +8,5. Nu nezinau ka cia Zalgiris galejo sukonstruoti per savaite po tokio superinio maco Atenuose, man atrodo, kad ir Zalgiriui jau laikas pasikeisti trenereka, nes tas usorius tai axujelines -35 prapist tai cia reikia gedos turet.
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Bardaciokas Rašė:

Stengiuosi vengti sitos teletabiu lygos su visokiais Zirbesais ir Beauboisais lyderiu pozicijose, bet siandien meginu CSKA -6,5 ir lenku +8,5. Nu nezinau ka cia Zalgiris galejo sukonstruoti per savaite po tokio superinio maco Atenuose, man atrodo, kad ir Zalgiriui jau laikas pasikeisti trenereka, nes tas usorius tai axujelines -35 prapist tai cia reikia gedos turet.


Abu turetu neit 😁
CIA - kas del CSKA, tai labai Maccabi tokia fora isvykoj gavo, o dabar zais namie. Cia tiesiog value, o ar eis ar ne pries maca niekada negali zinot.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

Rytojaus eksperto wabalo apžvalga http://www.statymai.com/apzvalgos/kreps ... 2015-11-19 //

Eigoje turėtų ji pasipildyti


Pridėtos dar 2 varžybų apžvalgos http://www.statymai.com/apzvalgos/kreps ... 015-11-19/
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6261 Tel.: LT
Cituoti
0
Na siandien judam su tokiais Maccabi +7.5 Armani +7.5 Oly -2.5 is vakar kofo gero dar,Cvezda +6.5,ir live lauksiu Zalgiro over ir Barco overi mace bendrus.
Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 14 Padėkų: 2
Cituoti
0


Pridėtos dar 2 varžybų apžvalgos http://www.statymai.com/apzvalgos/kreps ... 015-11-19/


Pridėtos ir likusios dvi, taigi galite perskaityti apžvalgas visoms šio vakaro 7 varžyboms http://www.statymai.com/apzvalgos/kreps ... 2015-11-19
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6261 Tel.: LT
Cituoti
0
Jetau kokie tie lenkai grybai.
Registravosi: 2012/03/15 Žinučių: 2356 Padėkų: 2
Cituoti
0
Grybu karas.. ir dega overis zalgirio team total. nu jei kalnas dar siandien butu nepataikes ir ne javtoko atsiradimas vietoje, tai cia 52-52 galejo buti😄 tasku gimdymas buvo cia, jungiam maccabi.
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Ne nurs dek galva i siena dabar javtokas kokia nesamone pataike kur gyvenime tokio daugiau neimes o veliau eilini 3 pramete lenkai ir +10, labanakt..
Registravosi: 2012/03/15 Žinučių: 2356 Padėkų: 2
Cituoti
0
Nu su cedevitos overiu dar baisiau ble, primete tu trajaku ir sustojo gale vapse kaip ir maniau po ht. jei dar cska overins 84 po tokio pirmo kelinio, tai pasiduodu
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0