Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti Sekti temą
CIA, 8-asis turas, ne 9-asis.

Kas liečia pačius statymus, tai dėl Anadolu ir Khimky turiu lygiai tokią pačią nuomonę, bet ties Fene biški išsiskiria.
Nemanau, kad 7-ias varžybas ir kiaurą gynybą galima nurašyti motyvacijos stokai, kažkaip daugokai, vienos dvi sutinku, bet tiek kažin. Akivaizdžiai Reale yra problemų, kas darosi gynyboje išvis neaišku, kas kiek nori, tas tiek verčia. Fene jau pirmam mače įrodė, kad yra geri, kai gana užtikrintai pastatė Realą į vietą. Taip svyla Realui šikna, bet ar nebus tai minusas? Spaudimas didelis, Fene atsipalaidavus. Mano nuomone, šitam mače Fenes +7 važiuos.

Sassari - Maccabi.
Nesupratau, kodėl čia visi gaudė tą Sassari namie, kai tvarkingai ėmiau prieš, bet vat dabar .kolegos, sutinku su daugeliu. Pakeitė treneri italai, aną sav CSKA davė kovos, pirmadienį savoj lygoj užtikrintai pervažiavo Jasaičio klubą, dabar priims merdėjančius žydukus, kurie nors ir pakeitė trenerį, bet be prošvaisčių gavo nuo Unicajos, šansų likę nedaug(reiktų išvykoj Darrusafaka aplošt daugiau nei gavo ir tikėtis, kad Darrusafaka nelaimės prieš kitus), komandoj nuotaikos akivaizdžiai prastos, o italai su daug motyvacijos tai pirmai pergalei manau verta imt ML jų.

Po kolkas iš manęs tiek.
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 492 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Kai macas buvo Turkijoje ,tai as emiau Ulkerio ML ir vargo nemaciau, bet nepamirsk,kad Realas ten ir isvykoje buvo favoritas. Dabar macas namie,o gaunama fora vos 6 tasku + Ulkeris isvykose prastai atrodo, o ir siaip nera tokio lygio ir susizaidimo komanda kaip CSKA,kad ramiai pratesinetu savo win streakus Madride. Mano nuomone tokia, ziuresim kaip bus.
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
CIA Rašė:

Kai macas buvo Turkijoje ,tai as emiau Ulkerio ML ir vargo nemaciau, bet nepamirsk,kad Realas ten ir isvykoje buvo favoritas. Dabar macas namie,o gaunama fora vos 6 tasku + Ulkeris isvykose prastai atrodo, o ir siaip nera tokio lygio ir susizaidimo komanda kaip CSKA,kad ramiai pratesinetu savo win streakus Madride. Mano nuomone tokia, ziuresim kaip bus.



Tai, kad neatrodo Ulkeris labai prastai išvykose, tiek su Bayernu, tiek su Crvena buvo susitvarkyta tvarkingai, taip nuo Strasbourgo gavo, bet vienas mačas ne rodiklis. Realas namie turėjo du atkaklius mačus (Zvezda sudaužė, nes tada ją daužė visi, kaip buvo Belgrade patys matėm), tai nei kart nepadengė foros, su Bayernu vos ištraukė, su Khimkais nepasisekė. Nežinau, bet man čia tie 7 taškai gana didelis pranašumas, kaip tokioms komandoms.
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 492 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Įdomi Cedevita-Efes dvikova laukia. Turkai išvykoj favoritai, su krentančiu koef, visiškai priklausomi nuo tritaškių prieš labai kovojančią komandą- nuostabios priežastys imt namų komandą. iš kitos pusės, namų komandos lygis ne toks, kokie paskutiniu metu rezultatai, ir dar labai svarbus lakmuso popierėlis - puslapio apačioj vien prognozės už Cedevitą. Tai sėkmės tik palinkėsiu visiem ekspertam spėjant baigtį šitam mače 😁
Sassari - Maccabi grybų karas, kur, pagaliau kažkas nuolat tikintys vienais ar kitais išeis kaip nugalėtojai. Mano naivia nuomone reiktų imt maccabi, nes už juos kyla koef, o ir šansai jų išeit iš grupės, ne tokie dar blogi. Sassari aišku po trenerio pakeitimo įspūdingais rezultatais žaidžia.
Real-Ulker irgi įdomu. Real yra Eurolygos Rytas. Jokios gynybos, atitinkami rezultatai, tas pats pergalių kiekis. Tikimasi kaskart, kad pasikeis kažkas, bet įprasta jau matyt kad nesikeičia. Eiti su Real šiemet Eurolygoj klaida ir tikiuosi, kad taip tęsis. Aišku kitoj pusėj Turkija, išvyka, o dar ir pirmas mačas baigės kaip baigės nes real nepataikė visiškai tritaškių
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Įdomi Cedevita-Efes dvikova laukia. Turkai išvykoj favoritai, su krentančiu koef, visiškai priklausomi nuo tritaškių prieš labai kovojančią komandą- nuostabios priežastys imt namų komandą. iš kitos pusės, namų komandos lygis ne toks, kokie paskutiniu metu rezultatai, ir dar labai svarbus lakmuso popierėlis - puslapio apačioj vien prognozės už Cedevitą. Tai sėkmės tik palinkėsiu visiem ekspertam spėjant baigtį šitam mače 😁
Sassari - Maccabi grybų karas, kur, pagaliau kažkas nuolat tikintys vienais ar kitais išeis kaip nugalėtojai. Mano naivia nuomone reiktų imt maccabi, nes už juos kyla koef, o ir šansai jų išeit iš grupės, ne tokie dar blogi. Sassari aišku po trenerio pakeitimo įspūdingais rezultatais žaidžia.
Real-Ulker irgi įdomu. Real yra Eurolygos Rytas. Jokios gynybos, atitinkami rezultatai, tas pats pergalių kiekis. Tikimasi kaskart, kad pasikeis kažkas, bet įprasta jau matyt kad nesikeičia. Eiti su Real šiemet Eurolygoj klaida ir tikiuosi, kad taip tęsis. Aišku kitoj pusėj Turkija, išvyka, o dar ir pirmas mačas baigės kaip baigės nes real nepataikė visiškai tritaškių


Vakar efes -3 be jokiu pasaliniu minciu uz 30u pasidejau. Cska under 160 uz 16u.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Įdomi Cedevita-Efes dvikova laukia. Turkai išvykoj favoritai, su krentančiu koef, visiškai priklausomi nuo tritaškių prieš labai kovojančią komandą- nuostabios priežastys imt namų komandą. iš kitos pusės, namų komandos lygis ne toks, kokie paskutiniu metu rezultatai, ir dar labai svarbus lakmuso popierėlis - puslapio apačioj vien prognozės už Cedevitą. Tai sėkmės tik palinkėsiu visiem ekspertam spėjant baigtį šitam mače 😁
Sassari - Maccabi grybų karas, kur, pagaliau kažkas nuolat tikintys vienais ar kitais išeis kaip nugalėtojai. Mano naivia nuomone reiktų imt maccabi, nes už juos kyla koef, o ir šansai jų išeit iš grupės, ne tokie dar blogi. Sassari aišku po trenerio pakeitimo įspūdingais rezultatais žaidžia.
Real-Ulker irgi įdomu. Real yra Eurolygos Rytas. Jokios gynybos, atitinkami rezultatai, tas pats pergalių kiekis. Tikimasi kaskart, kad pasikeis kažkas, bet įprasta jau matyt kad nesikeičia. Eiti su Real šiemet Eurolygoj klaida ir tikiuosi, kad taip tęsis. Aišku kitoj pusėj Turkija, išvyka, o dar ir pirmas mačas baigės kaip baigės nes real nepataikė visiškai tritaškių


bandant nuspresti ka imti is cedevita-efes mintys sokineja mazdaug ,kaip sitoj dainoj:
https://www.youtube.com/watch?v=hqowzXrSZsI
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
nespelioju Rašė:

Įdomi Cedevita-Efes dvikova laukia. Turkai išvykoj favoritai, su krentančiu koef, visiškai priklausomi nuo tritaškių prieš labai kovojančią komandą- nuostabios priežastys imt namų komandą. iš kitos pusės, namų komandos lygis ne toks, kokie paskutiniu metu rezultatai, ir dar labai svarbus lakmuso popierėlis - puslapio apačioj vien prognozės už Cedevitą. Tai sėkmės tik palinkėsiu visiem ekspertam spėjant baigtį šitam mače 😁
Sassari - Maccabi grybų karas, kur, pagaliau kažkas nuolat tikintys vienais ar kitais išeis kaip nugalėtojai. Mano naivia nuomone reiktų imt maccabi, nes už juos kyla koef, o ir šansai jų išeit iš grupės, ne tokie dar blogi. Sassari aišku po trenerio pakeitimo įspūdingais rezultatais žaidžia.
Real-Ulker irgi įdomu. Real yra Eurolygos Rytas. Jokios gynybos, atitinkami rezultatai, tas pats pergalių kiekis. Tikimasi kaskart, kad pasikeis kažkas, bet įprasta jau matyt kad nesikeičia. Eiti su Real šiemet Eurolygoj klaida ir tikiuosi, kad taip tęsis. Aišku kitoj pusėj Turkija, išvyka, o dar ir pirmas mačas baigės kaip baigės nes real nepataikė visiškai tritaškių


bandant nuspresti ka imti is cedevita-efes mintys sokineja mazdaug ,kaip sitoj dainoj:
https://www.youtube.com/watch?v=hqowzXrSZsI

😵 😵 😵 😂
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Is lazybines puses cia jokio kito pasirinkimo neimanoma buvo imt (nekalbu apie totalus) isskyrus Efeso fora. Tokie argumentai kaip "privalo laimet", arba "zaidzia is sirdies" lazybose negalioja. Ta rasau prie -4 dabar 😁 Nesvarbu eis ar neis 😵
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Puiki proga + uzkabint efeso.
Registravosi: 2012/03/15 Žinučių: 2356 Padėkų: 2
Cituoti
0
Yzy
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Yzy, butu jai butu nuo 1kel vede ir laimeja 10-15, o cia gala susieme ir sudauze.. juokingai atrodai taip rasydamas, kai fora pora taskeliu paejo paciam gale 😉)
Registravosi: 2012/03/15 Žinučių: 2356 Padėkų: 2
Cituoti
0
-4 turejau, istrauke..nors ir prie -10 tikejau net sita fora. Vamosas aisku ironizuoja
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Neo, yra protingi kaip as ir tu, ir yra kvaili kaip snapas 😵 😵 😵
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos nu as cia buvau ismastes savo megiama ht/ft efes/cedevita su 7.5 ,o draidimui efeso 3-6 intrvala su 5.5, -3 efeso mane nors prie radijatoriaus laikyk pririses 3paras ar kisk adatas ponagais,bet nebuciau emes sioje situacijoje...bet aisku nugaletojai neteisiami. Sveikinu
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
nespelioju Rašė:

Vamos nu as cia buvau ismastes savo megiama ht/ft efes/cedevita su 7.5 ,o draidimui efeso 3-6 intrvala su 5.5, -3 efeso mane nors prie radijatoriaus laikyk pririses 3paras ar kisk adatas ponagais,bet nebuciau emes sioje situacijoje...bet aisku nugaletojai neteisiami. Sveikinu


NEgalima buvo cia nieko kito imti isskyrus -3 😵 😵 😵 Nesvarbu kokia eiga, nesvarbu kaip baigesi 😡 O del intervalo, tai pasiseke, kad pirma maca Cedevita laimejo taip pat 6
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Ką manot apie Bayern pergalę? Manau sustos jau Strasbourg išsišokinėti ir rodyti super žaidimą ne pagal savo lygį, plius Eurolygoje vokiečiai atrodo visai kitaip nepaisant savo vidaus sunkumų namie, tad lengvesnė ar sunkesnė bet man žiūrisi jų pergalė, nes visgi meistriškumas jų geresnis. Manau kažkiek panašus bus scenarijus su Cedevita Efes vakar dienos
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Per daug jau graziai atrodo kofas uz Bayerna,bet niekas neivertina,kad prancuzai namie gali suzaisti. As nelendu i ta maca,nes man is esmes Bayernas patinka kaip komanda,bet pries prancuzus ju aikstej eiti nenoriu.
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Man tai cia irgi neaisku iswis snd nelabai ka matau eurolygos
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal siandien nebusiu populiarus bet mano siandien tokie:
Unicaja -2 / darusafakai del patekimo dar reikes pakovoti tolimesnese kovose ir ypac su maccabiu ir savo sansa dar tures
Bayern - 2 / starzburas jauciu gali perdegti namie po tokiu rezultatu jau, o ir bayernas biski solidesnis, tik vokieciams sunku eile metu perkopti ta barjera
Zieliona +16.5 / Moldoveanu nelos , fora pagal last results man cia atrodo jog lenkai vistiek pasidengs sita fora

khimky ir zvezdos overi paliksiu paskutinei minutei
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Neo Rašė:

gal siandien nebusiu populiarus bet mano siandien tokie:
Unicaja -2 / darusafakai del patekimo dar reikes pakovoti tolimesnese kovose ir ypac su maccabiu ir savo sansa dar tures
Bayern - 2 / starzburas jauciu gali perdegti namie po tokiu rezultatu jau, o ir bayernas biski solidesnis, tik vokieciams sunku eile metu perkopti ta barjera
Zieliona +16.5 / Moldoveanu nelos , fora pagal last results man cia atrodo jog lenkai vistiek pasidengs sita fora

khimky ir zvezdos overi paliksiu paskutinei minutei


Lenku pliusine irgi pasidesiu,o su Unicaja palinkesiu sekmes,nes as savaites pradzioj pasidejau Darusafakos ML su 2.05 kofu, tai ziuresim kam geriau seksis. 😁
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0