Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti Sekti temą
Kodel lenku pliusine? komanda realiai beviltiska, Loko dabar zaidzia uztikrintai, realiai paciam krasnodare nera ka veik per daug,tai zaidejai pilnai isikrauna per rungtynes,gryzo randolphas ir likes piekis tikrai nenores uzleisti savo poziciju aiksteje (sigelton,zubkov) stengsis,nors ir nelabai ka lemiarungtynes... Lenkai turi traumu ir nelabai ta situacija,kai kaskam iskritus kiti suzais virs galimybiu... nieko kito cianematau ,kaip easy loko win+20 .... aisku cia tik mano daugiabucio pirmininko nuomone....
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Loko pergale tapetuki likus 😄DDDD
Registravosi: 2014/05/18 Žinučių: 682 Padėkų: 18
Cituoti
0
Argi neissigimes tas sportas..
Registravosi: 2014/05/18 Žinučių: 682 Padėkų: 18
Cituoti
0
Nebent tavo mąstymas nuo lažybų išsigimęs.
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 492 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu ka,atejo laikas,jau tradiciniam savaitiniam Eurolygos picku izvalgu pasidalinimui. Didziaja dali statymu jau pasidejau,tai jais ir pasidalinsiu.
1.Barcelona-Zalgiris. Zalgiris +15.5. Nu tikrai nepatinka man siumetinis Zalgiris, bet nera jie tokio zemo lygio komanda,kad gautu tokio dydzio foras. Taip,dvi varzybos isvykose pasikrautos beviltiskai, bet buvo ir geresniu macu ne savo arenoje ir nesinori tiketi,kad visa sezona kazka gali nuveikti tik namuose. Komanda pagal potenciala gali sulosti ir geresni maca isvykoje,negu,kad tai dare pries PAO ar Loko. Juolab,kad bilietas i top16 yra,tad ir laisvumo zaidime turetu jaustis.Kitas dalykas,tiek Barca,tiek Zalgiris moka ir gali iklampinti i gynybini krepsini ir tuo paciu underines varzybas (siulomas totalas siam macui taip pat labai traukia pabandyti underi) kur tokio dydzio fora atrodo labai einama.
2.Bayern-Real. Bayern +7. Spejau tokia fora pasigaut,dabar jau berods dar per pustaski pasislinkus. Cia daug argumentu neturiu, tiesiog Bayernas namie yra Bayernas ir tai yra didele jega,kuri pries savo ziurovus gali sudoroti bet ka.Man isvis si sezona vokieciai bukmekeriu yra per daznai nuvertinami. Manau,kad gali buti itemptas macas, bet vokieciai su savo charakteriu turetu pasikandzioti pries karaliskaji kluba ir i fora itilpti.
3.Sassari-Unicaja. Sassari +6.5. Nu musu mylimi ir milijona kartu apsneketi streetballeriai is Sardinijos. Nesinori tiketi,kad EL sezona baigs be pergaliu,nes komanda pagal sudeti tikrai nera patranku mesa. Isejus treneriui, pasijaute laisvumas italu ekipos zaidime ,o ir jokia atsakomybe nebespaudzia Sasssari krepsininku peciu,todel tikiuosi,kad pries savo ziurovus sugebes uzkurti siokia tokia pirtele sveciams is Andaluzijos.
4.Ulker-Zvezda. Ulker -10. Nu turku klubai namie ir isvykose-kaip diena ir naktis. Deja, ta pati galima pasakyti ir apie balkanu ekipas. Remiantis siais teiginiais gauname du pliusiukus siams statymui. Labai jau kardinaliai Zvezdos ekipoje niekas nepasikeite sezono eigoje (nu grizo Williamsas ir tas Milleris isiliejo gerai), bet is visisku autsaideriu, staiga,serbai pradejo galvas kirsti vieniems Europos grandams po kitu. Deja,siame pasaulyje stebuklu nebuna ir visoms grazioms pasakoms ateina laikas baigtis. Atejo laikas baigtis ir siai graziai Zvezdos pergaliu serijai. Nebus Stambule vietiniu sirgaliu uznugaryje, nebus tokiu super geru ir fantastisku zaidimo atkarpu, nebus tokiu emocingu uzsidegimo pliupsniu pas raudonosios zvaigzdes krepsininkus.Manau tikrai zymiai didesni sansai,kad serbai cia bus isnesti,nei,kad sugebes rimciau kabintis i atlapus Ulkeriui.
5. Efes-Laboral. Efes -5.5. Nu sitas gal ir itartiniau ziurisi, bet velgi, turkai namie ir prie tokiu liniju arba no bet,arba Efeso minusine. Visgi, nesinori tiketis ,kad Laboralas su tokia sudetimi aplostu toki Efesa du kart.Mano akimis,tai apskritai, su tokiu treneriu ir tokiais zaidejas,Efesas turi dar labai daug neisnaudotu rezervu ir potencialo.
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Ir siaip dar turiu viena klausima, labiau pazengusiems, bet cia daugiau gal idomumo delei,traktuojant kaip koki galvosuki padiskutuot,o ne del to,kad noreciau suzinoti ka pastatyti:
Susitinka Strasburas ir Khimky. Nu ir man,tai mistika yra su ju rezultatais ir zaidimu si sezona ka butu verte prie tokiu liniju bandyti?Ar cia tiesiog no bet? Nes cia man is EL realiai yra tos dvi komandos su kuriomis as nepagaunu kaip reikia tvarkytis ir dabar jos susitinka tarpusavyje. Cia as gal labai nerisliai issireiskiau,bet gal kas nors supras ka turiu omeny 😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Na už Efes pergalę ir aš vienareikšmiškai. dabar suku galvą, kurio algirio gynėjo overį pasirinkti, nes Seibučio 30 min ir 7-9 taškai lieka laisvi. Pagrindinis kandidatas kaip ir Pocius, bet žinant Krapiką gali pabėgioti 5 minutes ir atsisėsti. Kalniečio totalas pakilęs o su jo taiklumu išvykoje rinkti 12-13 yra problematiška. Hanlano totalas normalus, gana seniai neoverino, gal jau pats laikas 😁 Padėsit apsispręst? 😄
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Man tai is siandienos turo niekas nesiziuri. Vienintelis sudbetis bus Zalgirio +16 turbut.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Man kazkaip ulanovo overis ziurisi siandien
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 878 Tel.: LT
Cituoti
0
Žalgiriukas neblogai neblogai šiandien, matyt norėjo, kad treneris padarytų laisvų dienų ir leistų po šiltą Barceloną pasivaikščiot 😁
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Uz toki pasirodyma, uz tokia kova, uz tokia pergale manau Krapikas vyrams ir kotus nusveis!
Registravosi: 2015/05/01 Žinučių: 410 Padėkų: 193
Cituoti
0
Pas Šarą į bariuką visa komanda judės man rodos.
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 492 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Pries prasidedant Zalgirio macui maciau,kad visi favoritai kiaurai praejo siandien EL ir pamaniau ,kad taip tvarkingai visas vakaras nepasibaigs. Tai prie Zalgirio pliusines pasidejau ir ML. Pridejus futbolo rezultatus,siandien labai geras vakaras gavosi! 😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Zalgirio moto: kam laimet Kaune pries Nevezi, jei galim isvykoj Barca pasiimt ?
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
CIA Rašė:

Nu ka,atejo laikas,jau tradiciniam savaitiniam Eurolygos picku izvalgu pasidalinimui. Didziaja dali statymu jau pasidejau,tai jais ir pasidalinsiu.
1.Barcelona-Zalgiris. Zalgiris +15.5. Nu tikrai nepatinka man siumetinis Zalgiris, bet nera jie tokio zemo lygio komanda,kad gautu tokio dydzio foras. Taip,dvi varzybos isvykose pasikrautos beviltiskai, bet buvo ir geresniu macu ne savo arenoje ir nesinori tiketi,kad visa sezona kazka gali nuveikti tik namuose. Komanda pagal potenciala gali sulosti ir geresni maca isvykoje,negu,kad tai dare pries PAO ar Loko. Juolab,kad bilietas i top16 yra,tad ir laisvumo zaidime turetu jaustis.Kitas dalykas,tiek Barca,tiek Zalgiris moka ir gali iklampinti i gynybini krepsini ir tuo paciu underines varzybas (siulomas totalas siam macui taip pat labai traukia pabandyti underi) kur tokio dydzio fora atrodo labai einama.
2.Bayern-Real. Bayern +7. Spejau tokia fora pasigaut,dabar jau berods dar per pustaski pasislinkus. Cia daug argumentu neturiu, tiesiog Bayernas namie yra Bayernas ir tai yra didele jega,kuri pries savo ziurovus gali sudoroti bet ka.Man isvis si sezona vokieciai bukmekeriu yra per daznai nuvertinami. Manau,kad gali buti itemptas macas, bet vokieciai su savo charakteriu turetu pasikandzioti pries karaliskaji kluba ir i fora itilpti.
3.Sassari-Unicaja. Sassari +6.5. Nu musu mylimi ir milijona kartu apsneketi streetballeriai is Sardinijos. Nesinori tiketi,kad EL sezona baigs be pergaliu,nes komanda pagal sudeti tikrai nera patranku mesa. Isejus treneriui, pasijaute laisvumas italu ekipos zaidime ,o ir jokia atsakomybe nebespaudzia Sasssari krepsininku peciu,todel tikiuosi,kad pries savo ziurovus sugebes uzkurti siokia tokia pirtele sveciams is Andaluzijos.
4.Ulker-Zvezda. Ulker -10. Nu turku klubai namie ir isvykose-kaip diena ir naktis. Deja, ta pati galima pasakyti ir apie balkanu ekipas. Remiantis siais teiginiais gauname du pliusiukus siams statymui. Labai jau kardinaliai Zvezdos ekipoje niekas nepasikeite sezono eigoje (nu grizo Williamsas ir tas Milleris isiliejo gerai), bet is visisku autsaideriu, staiga,serbai pradejo galvas kirsti vieniems Europos grandams po kitu. Deja,siame pasaulyje stebuklu nebuna ir visoms grazioms pasakoms ateina laikas baigtis. Atejo laikas baigtis ir siai graziai Zvezdos pergaliu serijai. Nebus Stambule vietiniu sirgaliu uznugaryje, nebus tokiu super geru ir fantastisku zaidimo atkarpu, nebus tokiu emocingu uzsidegimo pliupsniu pas raudonosios zvaigzdes krepsininkus.Manau tikrai zymiai didesni sansai,kad serbai cia bus isnesti,nei,kad sugebes rimciau kabintis i atlapus Ulkeriui.
5. Efes-Laboral. Efes -5.5. Nu sitas gal ir itartiniau ziurisi, bet velgi, turkai namie ir prie tokiu liniju arba no bet,arba Efeso minusine. Visgi, nesinori tiketis ,kad Laboralas su tokia sudetimi aplostu toki Efesa du kart.Mano akimis,tai apskritai, su tokiu treneriu ir tokiais zaidejas,Efesas turi dar labai daug neisnaudotu rezervu ir potencialo.


3W/2L. Pridejus Zalgirio ir Milano ML,keleta zaideju propsu,visai nebloga savaite gavosi. Kaip jums sekesi?
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Siaip pakankamai desninga eurolyga sita buvo,bet kasko labai gero uzdirbt neisejo... vakar persudziau su efeso minusine ir paimiau -11 su 3.4 stambiau,o -7 su 2.35 tik savus pargrazino... makabio win buvau isitikines ,bet minusines pabijojau ir nutariau 30u suguldyt livebete ,nes planavau,kad vokieciai,bent pradzioj parodys nagus....tai kaip vaziavo zydai nuo pradziu taip ir nuvaziavo...o 30u ir liko saskaitoj nepanaudoti... zaidejai tiesa vakar labai gerai sukrito netoli 30 sudejau ir neskaitant keliu grazinimu tik 5 kreivai suspejau... siandien milanas tupejo su 3 kofu paimtas is topspo nuo pirmadienio jau uz 30u, realo minusine gaila nieko neatnese nes skeliu 15u i minusine ir ht/ft 2/2 ,nes galvojau pesios ta bayerna jau iki ht,bet prasoviau... ir kasekas gavosi su strasburgo +6.5 uz 12u ...atrode viskas ok ir dar prieki buvo 4kelini ,bet 0-15 prancuzika atkarpele ir fora plyso... zaidejai siandien irgi nestebuklas,bet pliusas... siaip reziume,jei eurolyga visad butu tokia ,tai gyventi galima 😁 lauksim paskutinio turo ...ten bus idomu...
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Na man iki tobulos savaites truko Bonno pergales ir Celtic pergales pries Fene Europos lygoje ir butu tobula savaite. Buciau galejes iki Naujuju nebestatyti 😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Bonno tai cia kas? tik nesakyk,kad ulebas trento-bona ,nes ten 50u negryzo per tuos vokieciu begalvius 😁 6 kofas ten realiai dovana buvo ir griekas nepabandyt... bet gal tu cia ne apie tai...
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Visiskai apie ta pati. Tope buvau pasieemes ant 6.5 kofo ML ir dar per ju sistemos klaida susidubliavo statymas ir pasistate dvigubai daugiau pinigu nei norejau.Aisku jie nesutiko grazinti,tai jei vokietukai ten butu laimeje,tai,sakau,butu tobula savaite 😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Jo seni tada dvigubai skaudziau tau jei susidubliavo 😁 na tikekimes savaitgalis sis nenuskriaus ir bus uz ka dovanu nupirkt visgi kaledos neuzkalnu 😁
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0