Pasirinkite laiko juostą:
vytautasrac
Newcastle - Chelsis
02/02 20:00
Įdėta 2013/02/02 02:49 | 0 padėkų | 1225 peržiūros
- Taip: 74.2%
- Ne: 3.2%
- Nežino: 22.6%
- Balsų: 31
Statymas: Daugiau (2,5) @-133 6/10 +4.50
Na chelsis apsurdiškai žaidžia ,praleidžia po įvarti nuo visu ,už jū win eit negalima ,tad imu over, pirmose rungtynėse chelsis namie 2:0 įveikė newcastle, tuo metu ir chelsis dar atrodė geriau ,geriau ginės ir pan, dabar su tokia gyniba ,na puolimas kaip puolimas 10 rungtyniu iš eilės svečiuose muša bent golą iš tu 10 net 8 patys prasileido įvarti, tad galima imti abi įmuš arba over, na kažkodėl imu over, gal netyčia chelsis patys įmuš 3 įvarčius ir neprasileis.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Tikriausiai priglausiu abi imus uz 1.7. Newcastle zaidzia rezultatyviai, O Chelsea gynyba neblizga.
Man išvis čia šviečias 2:2 , 2:1 ne chelsio naudai
Paskutines naujienos is CHelsea stovyklos, kad jau ir zaidejai nelabai supranta Rafos ko jisai nori...
taigi Rafa gal ir datemps si sezona iki pabaigos, o nuo kitu metu greiciausiai ruosiasi Spalleti/Zenit... nes abramo tuparylna galva nieko nesupranta, kad negalima daryti visokiu vaiku darzeliu kaip oscaras...
butu palike 90% anu metu Chelsea, kur laimejo cempionu lyga , butu kitaip. o dabar as tai einu Newcastle DNB