Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Orakulas

Maždaug dešimtmetį Orakulas yra kone antras žymiausias vardas Lietuvos lažybų versle. Kaip ir ilgametis pagrindinis konkurentas TopSport, ši bendrovė, turinti apie 40 punktų 13 miestų, turi diegti tam tikras naujoves, kad neužleistų pozicijų naujoms į mūsų šalies rinką orientuotoms įmonėms ar užsienio lažybų tinklalapiams.


Smagūs lošėjų turnyrai


Orakulas siūlo lažintis iš standartinių internetinių lošimo žaidimų (pokeris, kauliukai ir panašiai) bei šunų lenktynių, transliuojamų punktuose, bet labiausiai išsiskirianti pramoga yra „Bet race“. Tai yra tarsi savotiškas turnyras, kuriame lošėjai sumoka pinigus į prizinį fondą (būna ir nemokamų registracijų), po ko, panaudodami gautus žetonus, lažinasi iš tam tikrų varžybų rezultatų (pavyzdžiui, pasaulio futbolo čempionato). Galiausiai geriausi spėliotojai pasidalina prizinį fondą. Žaidimas suderina tiek tikrose lažybose būtinus savo resursų valdymo gebėjimus, tiek įvairiems turnyrams būdingą varžymosi jausmą.


Į konkurentus panaši strategija


Daugeliu kitų aspektų Orakulas yra panašus į TopSport – tas pats premijų ignoravimas ir daugeliui lietuvos lošėjų pažįstama „jokių pratęsimų“ politika krepšinyje. Tiesa, Orakulas bent jau grąžina pinigus tiksliai pataikius į pranašumą ar taškų / įvarčių sumą.


Prastokas tinklalapis


Prieš keletą metų pakeitęs dizainą, Orakulo tinklalapis vargiai tapo patogesnis. Puslapis veikia lėtai, o informacijos gausa blaško dėmesį. Net ir po kelių puslapio versijų šiai bendrovei nesiseka atrasti ilgaamžiško ir daugumai patogaus dizaino.Orakulas tema forume (klausimai, atsakymai, pagalba)

Šiuo metu nėra aktyvių Orakulas statymų, užsukite vėliau.

Naujausi statymai