Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Apokalips

AC Milan - Parma

02/16 00:45
Įdėta 2013/02/15 04:44 | 0 padėkų | 1029 peržiūros
  • Taip: 63.4%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 36.6%
  • Balsų: 41

Statymas: AC Milan @-189 10/10 +5.30

Italijoje susitinka atsigavęs Milan ir Parma. Kuo toliau, tuo Milanas demonstruoja geresnę forma. O įsigiję Balloteli, kuris jau sugebėjo įmušti 3 golus per 2 rungtynes, sustiprino savo puolimą nemenkai. Milanas namie laimėjo jau 6 matchus paeiliui, o Parma išvykoje tikrai neblizga, tik 16 vieta iš visų komandų. Taip pat Milanui svarbūs ir lentelės taškai, nes iškovojus pergalę susilygintu su trečioje vietoje žengiančiu pastaruoju metu buksuojančiu Lazio.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (3)

  • Nelysciau vien del to, kad ac milanas ruosiasi CL rungtynem 😁) geriau gal over?

  • Taip, jis dar nežais, bet ne 1 rungtynės jau be jo, tad komanda pripratusi. Turi ir jie netekčių, bet ir pas Parmą keturi žaidėjai traumuoti.

  • Shaarawy turbūt nežais, arba bent jau nebus startiniam, bet paprasta pergalė turėtų sueit ir be jo. Į minusinę lyst nesinori, trečiadienį laukia barca.