Pasirinkite laiko juostą:
Apokalips
Isner John - Dodig Ivan
03/23 23:30
Įdėta 2013/03/23 21:44 | 0 padėkų | 960 peržiūrų
- Taip: 66.7%
- Ne: 4.8%
- Nežino: 28.6%
- Balsų: 21
Statymas: Isner John @-152 10/10 +6.60
Isneris Delray Beache žengė toli, tačiau indian velse sekė netikėta nesekmė jau pirmame mače. To pasekmėje jis turėjo galybe laiko tinkamai pasiruošti kitam svarbiam atp 1000 turnyrui. Tuo tarpu Dodigas šį sezona nieko gero nedemonstruoja, iškovotos 8 pergalės ir patirta tiek pat pralaimėjimu. Turnyre sugeba įveikti koki vieną ratą ir sekančiame jau krenta. Tad taip turėtu atsitikti ir šiandien, pirmame mače paprakaitavęs gerokai su Lacko, Isnerio barjero neturėtų peržengti.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Siaip gerai padare viska teisiejas,tokios taisykles,jeigu su rakete palieti kamuoliuka,reikia vel servuot is naujo,ne pirmas kartas gi.
Negrazu taip, bet kai mano pinigus issaugojo, tai bala nemate to lopo teisejo 😁
Sveikinu kas emet
Numesciau is bokstelio as ji 😄
O tu tokiam paspaustum? kaip del jo kaltes matcha pralostum? abejoju 😁
Jeeee 😁 dodigas net rankos teisejui nepaspaude 😁
Pasiseke cia mum 😄
Kodel tasko nenuime gincijosi neniime nes tipo isneris liete kamuoliuka kai dodigas servavo
Dėl ko ten ginčijosi Dodigas?
Teisejas istempe asiliuka, visgi namie padare savo 😁 fuuu
Proga dar viena nu go go go 😁
Nu jo bet gal dar...
Na baisiai cia jis susivele per anksti mates kad jau atsipalaidavo kai treciam sete nubreikavo
Mhm
Suvele
Ne jo diena o gaila live prikabinau su 4 kofu ji 😔
Atsigavo vyras
Nu jo nuo tada ir ziauriai patiko isner kai pamaciau toki monstra zveri 😄
Gerai kad nesusiviliojau imt amerikona, tiesiog kerta i tinkla ir viskas, nieko kito. O vienu metu, praeitais metais, atrode zveriskai
Niekaip