Pasirinkite laiko juostą:
darius7
Dinamo - Triumph
12/12 20:30
Įdėta 2008/12/12 20:30 | 0 padėkų | 1476 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Dinamo -10 (Dinamo -10) @-118 7/10 +5.95
Dinamo žaidžia namie priima pas save lygos vidutiniokus Triumph. Po pralaimėjimo Eurocup K.Unics komandai Dinamiečiai manau po tokio lengvo šoko parodys šiandien ko jie verti ir nugales Triumph daugiau negu 10 taškų skirtumu. Turint tokią sudėtį ir dar žaidžiant prieš savus žiūrovus mano nuomone čia bus Dinamo pergalė kaip minimum 15tšk.
Namie jie daugiau negu 10tšk. skirtumu nugalejo tokius klubus kaip Himki, Ural Great, Spartak...
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Gera antra puse 😁
Hansenasnebloga isude 😁
O BL O ZAIDEJAS LABAI AUKSTOS KLASES...IDOMU KODEL NIEKAS NEZINOT?
Čia toks scenarijus tai gali būt tik Rusijos krepšinį
NU VA NACHBARAS SKIRTINGAI NEI DELFINAS UZ SAVO PINIGUS LOSIA TAIP KAIP TURI LOST....
Besiktas Cola Turka atleido puolėją M.AustinąSpausdinti
VELNY NEZINAI KODEL BESIKTASE AUSTINAS NELOSIA?DEKUI.
Visa laik kai panasiai pasakau komandos susikaupia 😁
Saunuoliai bl.. 😁
GADYCA DAR NESPORTINE😡!
Nu as jau ramus 😁 sekmes jums
BROLIS VALDO😡RUSU KOMENTATORIAI SAKO KAIP ZUVIS VANDENY😁 dd
Eina😡
Krstic su gorre dauzo
15lt
Kas 15?fora?
Dar 15 su 2.7 kofu.. jei jau pralosiu tai wiska 😁
Reik triumfa imt kad bent biski atlost
Su tokiu zaidimu dinamui be sansu vyrai...tragedija nezaidimas....gynybos absoliutus 0...
Uz dinamo db 2.15 kofas tope.. reik bandyt, nk nebus 😁
Nu turetu manau atsigaut..jei kofasneblogas tai imk nedvejodamas 😉
Reik paimt muset kad dinamo 3 kelini laimes :
Nu gal laimet ir istemps kaip nors bet reikia kad fora eitu....bl vakar viskas taip graziai is eurolygos ejo bet litu nebuvo..bl kaip nesiseka 😁 D
Tritaskiu pataikymas geresnis nei dvitaskiu
Nuo uniks gaudinejo 21 po pirmo.db jau nuo triumfo .per daug dinamo pralaimi
Praeis, nebekris tritaškiai taip gi visą mačą. Fora irgi dar laisvia gali sueiti.
Kaip ta live pajunkt?
Net paprasta pergale nepraeis ir kaip tos mados tokius kofus mazus pamaisyt atsikratyt ;D
7/11
Triumf 6/10 tritaškių..
Http://video.sportbox.ru/VidySporta/Basketbol cia su video
Http://basket.ru/index.php?dn=online&id=60045
Uztektu paprastos Besiktas, klubas pastebimai pagerines zaidima, taciau Antalya pajegi komanda, turinti ilga atsarginiu zaidjeu suoleli, pakankamai pajegius legionierius, sunku pasakyti ar cia Besiktas laimes lengvai..Bet Besiktas pergale verta demesio, ryte berods uz juos kofas buvo 1.5 nzn gal jau krito, o gal toks pats yra..😁
Dinamo pradeda 18:30
Dekui valny tu man kaip visada padedi situ klausimu 😁 ka manai apie besiktas fora 4 taskus.as nelabai turkijos lyga nusimanau tai taves klausiu 😁
Petka kur tu dinges esi?
DEKUJ
Nklyga.lt
Gal zinot live lietuvos nkl lygos
Na liubercu triumf irgi geru zaideju turi kaip tunceri, goree, bet turi sueiti.
Radijatorius
flashscore.com/basketball
Http://212.174.96.214/tbf/netcasting/
JEI ZINOT KAS IMESKIT TURKU KASE KUR ZIURET LIVESCORUS.DEKUI
Orakule seip 9 taskai.