Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
xarikas

Werder - Udinese

04/09 00:45
Įdėta 2009/04/09 00:45 | 0 padėkų | 904 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Werder (Werder) @-141 8/10 +5.68

Prognozei remsiuos vien uefa taures statistika ,abi komandos pasieke 8finali gerai zaizdamos namie, tiek tiek viena tiek kita namie praktiskai nepralaimima ,ko nepasakysi apie isvykas jei ko pavykdavo kas tai budavo dazniausiai lygiosios ,taigi paparasta logika gerai namie zaidzianti komanda pries blogai zaidziancia sveciu komanda ,tokia vat prognoze neieskant ir nesikapstant kur nereikia 😁

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (15)

  • Niekam neidomu tavo 5 lt 😁 DDD as su 5 lt tapetuoju 😁 DDDDD suprantu detum 500 lt va tada gali girtis 😁 DD

  • Atsiprasau, ne cia pataikiau 😁 snekejau apie Donetsk'o Shakhtar'iu 😁

  • Siandien nusipesiau normaliai, bet rizikavau, kad pirmas kelinys baigsis 1-0. pagal mane kitaip nei negalejo buti, o dar kai pamaciau, kad kofas 12, ramiai 5lt pastaciau 8) siandien kaiptik gryzes po varzybu ieinu i livesroce.com ziuriu HT - 1:0 😡 😁 )

  • Nesuprantu kaip buvo galima lįsti į Liverpool-Chelsea rungtynes, manau tik dėl simpatijų, o tai yra neprofesionalu 😁 Chelsea malačiai

  • Jo as ir wakar su pooliu degiau nu pirma kelini apgailetinai tikrai neatrode,bet bl 2 golus nuo kampo praleist ir nesugaudyt ivanoviciaus tai kazkas ne to

  • Ble vakar liverpoolis abgailetinai atrode ,susidare toks vaizdas kad nupirktos rungtynes ,neznau gal cia tik man taip atrode ,sian yra galimybe atsilost ,bendra tik 50 staciau pagailejau,liko kombinuotas jei praeis atsilosiu ,gerai kad pagailejau 😁

  • To xarikas nu savo tukstanteli jau turejai i vieta padet 😁

  • Sorry, D.Jensen saugas

  • Čia dar ir over2.5 turi praeiti. Tiesa Udinese atakų lyderis Di Natale traumuotas, o pas Werder traumuotas Jensen (berods pagr.gynėjas)

  • Du ivykiai gerai 3 jau per daug daznai buna. nereikia buti gobsiam 😁 dek 2 i viena ir viena atskirai.

  • Nu riebiai man tai iki 1000lt ,planas ant kombinuoto 2 is 3 po 200 ir paprastas 200 ,tai vat neznau dar parinuos gal kas ka zinot ten del traumu ir siaip kokiu nesutarimu ,nes niekur nieko neradau kad kiltu kazkokios abejones sitiem statymam 😁

  • HSV ir Werder manau neblogas derinys, o dėl Liverpool tai 50/50 aš manau

  • Žiauru 😁

  • Manau dek. gal neriebiai,bet dek nors ziurint ,kas tas riebiai.

  • Sian parasiau nes ,mano manymu neblogas derinys is situ triju susidaro
    Hamburgeris,Liverpool,werder ,kaip galvojat ?? butu gerai pamastymu nes vakare rosiuos riebiai statyt 😁