Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Triobet

Triobet yra viena iš nedaugelio užsienio bendrovių orientuotų į Baltijos šalis,siūlančių lietuvišką versiją. Tuo pačiu suteikiama galimybė naudotis klientų aptarnavimu lietuvių kalba ir kai kuriais daugiau užsienio bendrovėms būdingais lažybų taisyklių organizavimo aspektais.

Palankesnės lažybų taisyklėsTriobet, skirtingai nei kai kurie konkurentai Lietuvos rinkoje, nebando žaidėjų kantrybės siūlydami atlikti krepšinio rungtynių laimėtojus tik per pagrindinį laiką, o įskaičiuoja papildomą laiką į standartinę mačo trukmę. Tai taip pat galioja JAV amerikietiškojo futbolo (NFL), beisbolo (MLB) lygoms bei kerlingui. Pratęsimai ir baudinių serijos įskaitomos ir į spėjimus, atliekamus dėl NHL ledo ritulio čempionato bendro įvarčių skaičiaus.

Dažnos premijosKalbant apie Triobet santykį su klientais, galima paminėti gana dosnią premijų politiką. Premijos skiriamos naujiems vartotojams, atlikusiems pirmąjį įnašą, steigiamos artėjant didiesiems sporto įvykiams arba tiesiog dovanojamos įvairių tinklalapių žaidimuose. Bonusai suteikiami ne tik lažyboms, bet ir pokeriui ar kazino, kuris Triobet gali pasigirti turtinga žaidimų pasiūla.

Lankstus klientų aptarnavimo skyriusPrie darbo su vartotojais galima paminėti ir sukalbamą klientų aptarnavimo skyrių. Darbo metu jis reaguoja operatyviai ir pakankamai geranoriškai atsižvelgia į nesusipratimus, su kuriais susiduria klientai (bent jau tol, kol kalbama apie nedideles sumas). Visgi šis skyrius dirba tik darbo dienomis, dėl ko patartina savo klausimus pateikti iki penktadienio vakaro. 


Šiuo metu nėra aktyvių Triobet statymų, užsukite vėliau.

Naujausi statymai