Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Royal

Davydenko - Soderling

06/02 18:00
Įdėta 2009/06/02 18:00 | 0 padėkų | 1365 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: Davydenko (1) @-204 7/10 -7.00

Roland Garros. Vyrai. Ketfirtfinalis. Susitinka rusas Nikolajus Davydenko ir svedas Robinas Soderlingas. Siuo metu rusas yra 11 pasaulio rakete, o svedas - 25. Siame susitikime renkuosi ruso pergale, nes viso turnyro metu jis rodo stabilu zaidima, pakankamai lengvai 3-1 nugaletas sveicaras Wawrinka, sutriuskintas grunto specialistas Verdasco 3-0. Tai byloja, kadf rusas siam turnyrui yra pasirenges labai gerai. Svedas, taip pat, siame turnyre rodo gera forma, vien patekimas i ketfirtfinali siame zaidejui yra didelis pasisekimas. Is pradziu nugaletas Ferreras 3-1, bet veliau pateikta didziausia turnyro sensacija - eliminuotas Nadalis 3-1. Taip Soderlingo zaidimas buvo labai geras, taciau tendencijos rodo, kad 2 is eiles superiniu macu negali buti. Tas pats vokietis Kohshreiberis nugalejas Novaka, siandien pries Robredo neparode nieko gero. Taigi as renkuosi ruso pergale, nes sis zaidejas svarbiausiais momentais visada losia uztikrintai ir manau subeges uzgesinti bene didziausia siu metu Roland Garros turnyro kibirksti - Soderlinga.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (46)

  • Specialistai

  • Sita laidojam mano laistom 😁

  • Minusines nieks ir nedejo,o paprasta pergale

  • Tai, kad reikia proto turet deti pries soderlinga su minusine kuris nadali atpiso...

  • Pyzda nx,sis turnyras tai dideli pelna bukam atnes o mums minusa,bl bl

  • Krc .. laidojam sita stafke..

  • Ble susipises rusas

  • Kaaaa daryyttttttt lauksim trecio setoooo

  • Blet blet.. gal vel teks pamatyt vakaryksti federerio scenariju 😁

  • Ajooo

  • Kad tas lavonas nepazaidzia 😁

  • 😔 ecchhh ne kasssss 5;3 antrame

  • 😁 nu davajjj nikolajjj davajjjj

  • Blet negaliu ziuret..

  • Nu paimk svedo padavimaaaaaaaa

  • Jo is tikro svedas ziauriai nustebino... maniau kris siame etape nuo pat pradziu..

  • Kas galejo pagalvoti kad tokia bus svedo pradziaaaaaaaaaa

  • Kiek jie ten kaposis blin 😁

  • Gal jam RedBullio nuvest bleha :]]

  • Daba kazkaip reik Davydenko du geimus is eiles pavaryt..

  • Bled ir as spygas laikau 😁

  • Vis dar tikiu ruso pergale. 😁

  • Varyyyykkkk nikolajauuuuu

  • Je! 😁 😁

  • Nu nekaip rusas atrodo oi nekaipppppp atrodo kad be sansuuuu 😔

  • Eina nx.. pirmas baigtas 😁

  • Nzn blin.. gal atsigaus.. bet cia kone stebuklo reik.

  • Nu viena paeme bet ziauriaiiii cia 1 set

  • Net neisivaizduoju.. bet tai biski ziauru..

  • Kraupiai cia..

  • Negi pasiduos taip lengvai😟?? gal trauma cia kokia?

  • Sausai.. pzdc.

  • Kol kad nikolajus nieko nepadaro

  • Tikiuosi dar atsigaus rusas..

  • Jooo svedas galingai atrodo

  • Ne tokios tikejaus pradzios 😁

  • Tada ss gaunasi jei gauna trauma zaidžiant, kaip pralosimas uzskaitomas 😔

  • Radijatorius ko tau reikia tiksliai?

  • Gal zinot kaip top sporte rezultatus uzskaito kaip kas nors trauma gauna ar panasiai?

  • Go nikolaj

  • Bus tas paqts kaip su vokietuku laimejo pries djoka bet poto gavo.tai soderlingas pries nadali laimejo ir cia jo kelias kaip ir turi baigtis.davydenko minusine 😁

  • Eis sitas nusluos ta soderlinga

  • Sauso tikria nebus, bet manau Davydenko pergale tikrai eis.

  • Nelysciau cia

  • Neturetu buti sausos,manau setais😁

  • 3:1 Davydenko pabandysiu😉