Vakar Wawrinka nezinau ka buvo sumanes, kaip jis ten pazaist norejo nezinau, bet ant hardo jei vyktu koks US open manau Wawrinka butu rimciau suzaides ir jau Ferrer butu nebuve. Na siandienos macas atsakys kokia tikra Ferrer forma.