Pasirinkite laiko juostą:
Norway
Farjestads - Skelleftea
01/06 21:05
Įdėta 2015/01/06 20:01 | 4 padėkos | 1139 peržiūros
- Taip: 50.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 50.0%
- Balsų: 8
Statymas: Skelleftea @140 8/10 +11.20
Sveiki. Siandiena radau tik si maca kuris turi daug sansu praiti. Farjestads(8) nieko ipatinga si sezona nerodo kaip ir buvo tikimasi, pro praeito sezono isvyko daug puikiu zaideju, o dabar viskas is naujo. Skelleftea(1) yra daugelio sezonu nugaletoja mano manimu ne isimtis ir sis sezonas, pokolkas si komanda dar neparode savo tikru sugebejimu ir jau butu pats laikas atsiskleisti visu grazumu.
P.S Bus papyldita
Papildyta:
Nu chebra nepykit rasiau papyldima gal 15 minuciu ir nei pasipylde, nei issisaugojo antra karta nerasysiu😁 jei turite klausimu rasykit
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
I sveikata chebra😉
Suėjo 😁 dekui
Maladets norway
Megstu eurus😄
Saunu dekui uz stafke 😁) ir toliau lauksiu tavo pasiulymu
Praslydo, sveikinu 😁
Sveikinu😉
Kas Orbero imet tai laimejo😉
Davai 5 minutes!!
Dabar prasides tikras karas
2-3 MLDC Eina 11minuciu
3-2 vyrai😉
Dabar paskutnis kelinys taip norisi ,kad skelleft laimetu ,tikekimes susikaups ir isnes sveika kaili
Nu jo todel ir sakau kad sporte visko buna😉
Tai aisku,cia analizuok ne analizaves visko buna,nuo tragisku dienu iki nupirktu rungtyniu ,cia labai sunku prognozuot,bet aisku daugiau sansus ,kad laimes sveikas komanda nei visa traumuota ir pns,tai cia vienkartinei atvejei kai taip atsitinka
Mano draugas norvegas yra maniakas ant ledo rytulio tai pernai skambina viena diena ir sako blt mesk visus pinigus ant Ilves ten suomiu lygoj visa priesininku komanda puse traumuotu, bet nemeciau nes dirbau ir nebuvo kaip, tai man pasiseke nes Ilves gavo ant 3 tasku o tas dar ligi siol nesupranta kas nutiko😁 o pingai isskrido😁
Visi lyderiai sekmadieni pralose,maciau zmones kofa skaiciavo tai priesingai dedant 666 butu gavesi 😄 zenklas
Tai jo nes buna visa diena analizuoji maca ir s.... buna ir plius cia sportas, o sporte visko buna. Paimkime sekmadienio futnolo macus ispanu lygoje Realas ir Barcelona gavo, kas to tikejosi? niekas😁
Tai cia viskas aisku,nesuprantu kam komentuot ,tokias nesamones,jeigu nori statai ,jei nepatinka neziurek i kitu statymus ir pats savo statyk...
Chebra as jums pasiulau jus imat arba ne, supraskite mes cia su draugu irgi pralaimime ne visada sekasi, as asmeniskai uz single daugiau kaip 200 nededu😉
Ejau i backa
Seniuk butu neblogai nes wakar su tawo jokerit
Grazu,dabar tegul kabinas,ir i prieki bega
2-2 chebra
Neramu tik kad daro nemazai klaidu ir ginyba stringa
2-1 bent jau sugebejo imust ,gal atsiris
Jo turetu atsigauti bet pirmas kelinys primena vakarykscio Jokerit komandos zaidima😁
Tikekimes atsigaus ,dar daug laiko 😁
Ziuriu maca ir toks jausmas kad Skeleftejos treneris jiems liepe zaisti savo puseje ir neiti i kita puse😁
Jau pora nuliu buvo uzrase bet365, bet neuzskaite turbut, neuzmeciau sito vis del to nuojauta gerai pakuzdejo, bet viskas dar pries akis, sekmes
Va va ,tik parasiau ziuriu nelaime uztraukiau😄
0-1 gaunam bet cia svedu lyga nera ko jaudintis
Na kaip vaizdas ten?internetas ko tai streikuoja negaliu paziuret
Orbero jau 1-0 😁
Kazkaip si maca ziuriu be jaudulio, tikekimes neprasimesim😉
Dekui 😁 na ka prasideda sis matchas,sekmes skelleftea
flashscore.com/match/As4...rison;1x2-odds;full-time
Prasidejo man darbai tai labai laiko daug neturiu analizuoti macus, taciau draugas norvegas pasiule ir pasiemiau maca Orebro - Vaxjo kad Orbero laimes. Jis pasiemes -1,5 o as paprasta. Jei atrasiu laiko paziuresiu is KHL lygos ritoj bet kiek permeciau tai visi rizikingi😉
Su nuline reikia ciupti apsidraudimui
Gal dar ruosiesi siandien kanors det?Labai norisi pasiziuret kanors sita uzmeciau jau bet noretusi daugiau😁
Imu todel, kad Faerjestadas yra viena is prasciausiu komandu zaidzianciu namuose, O SHL daug reiksmes turi namu sienos. Ir dar viena priezastis is sios komandos isejo tikrai puikiu zaideju, dabar turi jaunu talentu tokiu kaip Asplund(15 metu), Eriksson(17 metu), Ejdsell(19 metu) ir daug kitu taciau jiems dar truksta praktijos tokioje lygoje
Kaip ir visada tik su tavo prognozem 😁 sekmes kas naudosis sita 😁
Statymas sudomino, galvoju ji priglausti tik parasyk pagrindini kabliuka del ko imi, neuztenka to kad sveciai jau ne pirmi metai eina pirmi 😁