Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

bwin

1999 metais įkurta Bwin bendrovė yra puikiai žinoma plačiosioms masėms. Didele dalimi tai yra dėl tokių futbolo grandų kaip Madrido „Real“, „Manchester United“, ar AC „Milan“ rėmimo, dėl kurio kompanijos užrašas puikavosi ant šių komandų marškinėlių, bet didelę reikšmę turi ir gera reputacija lažybų pasaulyje.


Pagrindinis Bwin bruožas yra milžiniška futbolo pasiūla. Ten rasite apie 500 lygų 100 valstybių, kuo negali pasigirti daug konkurentų. Apskritai tinklalapyje galima rasti beveik visas lošėjų dėmesio sulaukiančias sporto šakas nuo kovos menų iki žirgų lenktynių ar pramogų pasaulio įvykių, bet kartais jų pasiūla būna skurdoka (pavyzdžiui, teniso).


Dar vienas gana didelis privalumas yra šiuolaikiškas, bet tuo pačiu paprastas naudoti tinklalapis. Lažybų sferoje, kurioje kai kurie puslapiai neretai priverčia akyse raibuliuoti nuo skaičių ekrane pertekliaus, skoningas paprastumas yra tikra atgaiva. Visgi, kaip ir gyvenime, net ir geriausi dalykai turi trūkumų, kurie šiuo atveju pasireiškia gana lėtu kai kurių puslapių krovimusi.


Kiti svarbiausi aspektai:


  • Puiki mobiliesiems telefonams pritaikyta versija
  • Pastaruoju metu kiek sumažėjo premijų kiekis, nors išlieka nemokami pokerio lošimai
  • Naujiems klientams ar dalinis tam tikromis valandomis kazino pralaimėtų pinigų kompensavimas
  • Operacijų, atliekamų kai kuriomis mokėjimo priemonėmis, apmokestinimas
 
Bwin tema forume (klausimai, atsakymai, pagalba)

Šiuo metu nėra aktyvių bwin statymų, užsukite vėliau.

Naujausi statymai