Dnipro - Olympiacos
- Taip: 60.0%
- Ne: 5.0%
- Nežino: 35.0%
- Balsų: 40
Statymas: Mažiau (2.5) @-154 8/10 +5.20
Nori nenori Ukrainoje dabar ne futbolas svarbiausia. Kitas faktorius - kad nevyksta vietinis čempionatas, todėl žaidimo praktikos savaime mažiau, nors aišku ir būta draugiškų. Dar vienas dalykas - play offų pirmąjame mače rezultatyvumas dažnai būna mažas, nes niekas nenori praleisti. Dnipro irgi stengsis išlaikyti vartus sausus ir tik tada galvoti apie ataką, panašai kaip vakar Šachtarius. Na o kalbant apie graikus, manau nereikia sakyti, kad jau kokių dešimt metų žodžius Graikijos futbolas ir geležinė gynyba galima tapatinti. Nors šį sezoną Oly ČL pasirodė gražiai, visgi tokiose rungtynėse gynyba jiems bus svarbiausia - neprasileidus viską lengvai galima išspręsti Pirėjuje. Svarbūs mačai Oly ypač išvykose dažnai būna underiniai, kad ir prieš porą turų lyderių dvikova su PAOK baigėsi be įvarčių. Juolab įmušus įvartį vienai iš komandų, bus dar labiau užsidaryta gynyboje saugant rezultatą. Trijų įvarčių nematau niekaip
Nesvylam nesijaudinkit 😁
Antram kėliny Dnipro jau 2 įmušė... Svylam...
Sutikciau,tik man dar kazkaip persasi kad abi komandos imus po ivartuka