Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
dedilink

Porto - Basel

03/10 22:45
Įdėta 2015/03/10 20:30 | 0 padėkų | 899 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 50.0%
  • Nežino: 50.0%
  • Balsų: 8

Statymas: Daugiau (Ties 10' minute laiminės Basel) @1600 4/10 -4.00

Na, šansų patekti Basel ekipai į kitą etapą toli gražu - nedaug. Manau, žaidimo braižas bus panašus kaip Schalke vyrų šiandien, stengiamasi greitai priblokšti varžovus įvarčiu, o po to jau lįsti į savo pusę. Tai vat, Basel reikia mušti įvartį nori jie to ar ne. Tikiuosi panašios rungtynių eigos kaip ir pirmajame mače.

Prg. rez.: 1 - 1

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (11)

  • 3 min, prasove, ble pz basel nuvyle,porto nieko blatno nerode,bet basel isvis nezaide,geda. maciau kaip pries liver kaip su real kapojosi,o vakar vaiksciojo.....

  • Porto irgi nieko gero nedemonstruoja, bet aisku Basel iveikiama komanda, cia man irgi ligiosios svieciasi, o del to ivarcio tai tik spejimas bet nemanau kad taip greitai mus ivarti ir dar sveciu komanda. na bet sekmes

  • Marius.R

    Ok nesikabinesiu prie zodziu 😉 subjektyviai manau,kad nemazai turi sansu Basel,o kaip bus matysim. Sekmes

    Ir aš labiau norėčiau matyt Basel kitam etape nei Porto

  • Ok nesikabinesiu prie zodziu 😉 subjektyviai manau,kad nemazai turi sansu Basel,o kaip bus matysim. Sekmes

  • Marius.R

    As isiskaiciau gerai 😉 jei basel musa jie jau turi persvara jei baigiasi 1-1 vyksta pratesimas, tu butent ir prognozuoji kad basel bandys imust greita,bet pradzioje rasai,kad sansu mazai..................priestarauji pats sau 😉 😁

    Tai kaip man kitaip pateisint savo prognozę? 😄 Nu jiems mažai šansų iškopti į kitą etapą, bet jų yra, ir tai būtų naudingiausia jiems padaryti įmušant greitą įvartį - čia tikrai ne prieštaravimas. Juk niekas nerašo prognozių „Laimės pirma komanda, nes antra yra stipresnė“.

  • As isiskaiciau gerai 😉 jei basel musa jie jau turi persvara jei baigiasi 1-1 vyksta pratesimas, tu butent ir prognozuoji kad basel bandys imust greita,bet pradzioje rasai,kad sansu mazai..................priestarauji pats sau 😉 😁

  • Na 3 eurus dar galima daugiau nelabai 😄

  • purpulis112

    Bybi zina istikro su tokiais statymais nebent pinigu yra ivalias kad galetu mest

    Tai, aš ir mečiau ant šito 3 eurus. Sueis, nesueis, negaila tiek.

  • Marius.R

    😁 prognozuoji 1-1 prognozuoji ,kad per 10 min Basel imus, bet rasai,kad sansu patekt nedaug i kita etapa 😁 priestarauji pats sau 😉

    Įsiskaityk geriau kitą kart ir pasižiūrėk praeitų rungtynių eigą ;]

  • Bybi zina istikro su tokiais statymais nebent pinigu yra ivalias kad galetu mest

  • 😁 prognozuoji 1-1 prognozuoji ,kad per 10 min Basel imus, bet rasai,kad sansu patekt nedaug i kita etapa 😁 priestarauji pats sau 😉