Pasirinkite laiko juostą:
dedilink
Porto - Basel
03/10 22:45
Įdėta 2015/03/10 20:30 | 0 padėkų | 899 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 50.0%
- Nežino: 50.0%
- Balsų: 8
Statymas: Daugiau (Ties 10' minute laiminės Basel) @1600 4/10 -4.00
Na, šansų patekti Basel ekipai į kitą etapą toli gražu - nedaug. Manau, žaidimo braižas bus panašus kaip Schalke vyrų šiandien, stengiamasi greitai priblokšti varžovus įvarčiu, o po to jau lįsti į savo pusę. Tai vat, Basel reikia mušti įvartį nori jie to ar ne. Tikiuosi panašios rungtynių eigos kaip ir pirmajame mače.
Prg. rez.: 1 - 1
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
3 min, prasove, ble pz basel nuvyle,porto nieko blatno nerode,bet basel isvis nezaide,geda. maciau kaip pries liver kaip su real kapojosi,o vakar vaiksciojo.....
Porto irgi nieko gero nedemonstruoja, bet aisku Basel iveikiama komanda, cia man irgi ligiosios svieciasi, o del to ivarcio tai tik spejimas bet nemanau kad taip greitai mus ivarti ir dar sveciu komanda. na bet sekmes
Ok nesikabinesiu prie zodziu 😉 subjektyviai manau,kad nemazai turi sansu Basel,o kaip bus matysim. Sekmes
Ir aš labiau norėčiau matyt Basel kitam etape nei Porto
Ok nesikabinesiu prie zodziu 😉 subjektyviai manau,kad nemazai turi sansu Basel,o kaip bus matysim. Sekmes
As isiskaiciau gerai 😉 jei basel musa jie jau turi persvara jei baigiasi 1-1 vyksta pratesimas, tu butent ir prognozuoji kad basel bandys imust greita,bet pradzioje rasai,kad sansu mazai..................priestarauji pats sau 😉 😁
Tai kaip man kitaip pateisint savo prognozę? 😄 Nu jiems mažai šansų iškopti į kitą etapą, bet jų yra, ir tai būtų naudingiausia jiems padaryti įmušant greitą įvartį - čia tikrai ne prieštaravimas. Juk niekas nerašo prognozių „Laimės pirma komanda, nes antra yra stipresnė“.
As isiskaiciau gerai 😉 jei basel musa jie jau turi persvara jei baigiasi 1-1 vyksta pratesimas, tu butent ir prognozuoji kad basel bandys imust greita,bet pradzioje rasai,kad sansu mazai..................priestarauji pats sau 😉 😁
Na 3 eurus dar galima daugiau nelabai 😄
Bybi zina istikro su tokiais statymais nebent pinigu yra ivalias kad galetu mest
Tai, aš ir mečiau ant šito 3 eurus. Sueis, nesueis, negaila tiek.
😁 prognozuoji 1-1 prognozuoji ,kad per 10 min Basel imus, bet rasai,kad sansu patekt nedaug i kita etapa 😁 priestarauji pats sau 😉
Įsiskaityk geriau kitą kart ir pasižiūrėk praeitų rungtynių eigą ;]
Bybi zina istikro su tokiais statymais nebent pinigu yra ivalias kad galetu mest
😁 prognozuoji 1-1 prognozuoji ,kad per 10 min Basel imus, bet rasai,kad sansu patekt nedaug i kita etapa 😁 priestarauji pats sau 😉