Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
arnas.grigalius

Wizards - Raptors

04/25 03:05
Įdėta 2015/04/24 19:58 | 0 padėkų | 733 peržiūros
  • Taip: 16.7%
  • Ne: 41.7%
  • Nežino: 41.7%
  • Balsų: 24

Statymas: Raptors (Raptors(+4,5)) @-105 8/10 -8.00

Pirmus du mačus Raptoriams pavadinčiau vienu žodžiu FIASKO. Tikrai,nemanau,kad atsidūrę ant bedugnės krašto raptoriai pralaimės visas rungtynes išvykoje ir seriją praloš 4-0,todėl manau,kad būtent šiose rungtynėse turėtų svariau prisidėti komandos "lyderiai" lowry ir derozan,taip pat gal labiau po antrų varžybų bus išnaudojamas JV. + dar pasirenku forą ir apsisaugoju,kad raptoriai pralaimėti gali iki 4 taškų ir tikiu,kad pagaliau dinozaurai atsibus ir pradės žaisti. JMJ let's go Raptors!♣

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (3)

  • arnas.grigalius

    Jokio akivaizdumo nėra,tiesiog dinozaurai nežaidžia kaip galėtų. O kaip reguliariam 3 kartus laimėjoi prieš burtininkus? Ir kodėl šiąnakt susiėmė to negalėtų pakartoti aaa ? 😁

    Raptoriu forma i sezona gala aiskiai kritus.Jokio mikro klimato nebelike.O pas Wizards atviksciai viskas...Nu tikiuos ir as siandien Raptoriu pergales ,bet labai jau abejotina

  • Jokio akivaizdumo nėra,tiesiog dinozaurai nežaidžia kaip galėtų. O kaip reguliariam 3 kartus laimėjoi prieš burtininkus? Ir kodėl šiąnakt susiėmė to negalėtų pakartoti aaa ? 😁

  • Fiasko? 😄 ar tu durnas? dvi varzybas is eiles dejau uz wizardus nesiparindamas 😁 akivaizdziai stipresni, ims ir sitas nesunkiai