Pasirinkite laiko juostą:
servus
A.Ivanovic - S.Kuznetsova
10/08 15:30
Įdėta 2015/10/08 09:12 | 0 padėkų | 1232 peržiūros
- Taip: 30.0%
- Ne: 30.0%
- Nežino: 40.0%
- Balsų: 40
Statymas: A.Ivanovic (Ivanovic -5.5) @165 8/10 -8.00
Man cia value imti toki kofa uz toki pranasuma. Kuze nera ispudingoj formoj, vis dar nera pilnai atsigavus po traumu. Maciau kaip zaide pries Pavliuchenkova praejusia savaite, tai ten tragiskai atrode gavo 6-0 6-1. Ivanovic zaidzia labai gerai po USopen, neskaitant skaudaus pralaimejimo pries Muguruza. Megsta Ana paskutinu metu padauzyti varzoves, paskutines 4 pergales azijos etape pasiektos triuskinamai ir sita fora eidavo. Ruse azijos etape pralaimejo du kartus ir pralaimedavo labai stipriai, daugiau nei 5.5 geimo. Taigi forma Anos geresne, kai laimi tai laimi triuskinamai, o ruse kai gauna, tai gauna i viena puse.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Sveikinu kas su pliusu ejot😁 sunkiai ant galo, bet suejo 😁
Daune nxnnxnxn
Nu va, suluzho
Cirkinasi svetka :/
Nu ka pliusine beveik kisenej. gali db ir laimet simpatiskoji ana 😁 tik kad nebutu trecio seto sauso
Kazkas negerai ivanovic yra, pastoviai imasi uz pilvo
Koks set pointas laimetas 😁 nu dabar pagal viska lengvas antras setas turi buti. 6-1 6-2
Suluzo kuze, o turejo sp. ziauru
Grizta ana :/// negerai pliusinei
Tu gal geriau nepasakok pasaku, kad toks kofas su tokia fora beverte 😄 neramina tik tai, kad stipriai krenta kofai ir foros uz Ivanovic.
Ta tavo ivanovic dar ir pasikraus man atrodo 😄
Tu gal geriau nepasakok pasaku, kad toks kofas su tokia fora beverte 😄 neramina tik tai, kad stipriai krenta kofai ir foros uz Ivanovic.
-5.5 pas moteris su 2.65 (dar klaidu masina ivanovic) senai kada maciau toki suda..
Su tokiais pickais toli nenueisi. toks kofas su tokia fora neturi vertes isvis. svetlanos +4.5 kaip minimum eis
Tu gal geriau nepasakok pasaku, kad toks kofas su tokia fora beverte 😄 neramina tik tai, kad stipriai krenta kofai ir foros uz Ivanovic.
Su tokiais pickais toli nenueisi. toks kofas su tokia fora neturi vertes isvis. svetlanos +4.5 kaip minimum eis
Nesureiksminu ir as pergales pries stephens, neformoj ji siuo metu, buvau emes pries ja Pliskova, bet ta ten dar graudziau atrode ta diena. Pas kuze servas stringa, Ivanovic daug geresnes formos. Vienas setas turi buti 6-1 6-2 ir praktiskai handikapas dengiamas, nu kaip sakiau, man cia value
Man čia irgi Ivanovič patinka, pasiėmiau 2:0. Pergalė Kuznetsovos prieš Stephens ne tokia jau svari - pažiūrėkit jos rezultatus, krenta dabar Stephens nuo įvairių rakečių.
Ivanovic laimejo pries venus. venus jau po tokios serijos isvargus, metas kristi buvo. kuze nukale stephens gerai atrode. paskutiniai du H2H trys setai. kuze i tokias foras daznai telpa siemet an hard. zodziu pas bobas wta argumentai neturi reiksmes, siaip manau bus trys setai, imu +4.5 ir tikiu kad kuze kaposis 😁
+4.5 kuznetsova imam
Kokie argumentai?
+4.5 kuznetsova imam
Nemaciau, apsviesi?
O kaip su Stephens zaide matei?