Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

PaddyPower

Airių Paddy Power yra viena iš populiariausių ir geriausiai vertinamų lažybų įmonių pasaulyje. Bendrovė nuolat susilaukia didelio dėmesio dėl skandalingų reklamų (ko vertas vien įmonės pavadinimas ant futbolininko Nicklaso Bendtnerio apatinių, už ką žaidėjas buvo nubaustas šešiaženklės eurų sumos bauda, kurią padengė patys Paddy Power) ar lažybų pasiūlymų kaip, pavyzdžiui, ar bus nužudytas JAV prezidentas.


Reta sąvybė – sąžiningumas


Be skandalų, Paddy Power taip pat garsėja savo požiūriu į sąžiningumą sporto įvykiuose. Įmonė gali laisva ranka kompensuoti klientams pralaimėtus pinigus, jei pajus, kad rungtynės, iš kurių buvo lažintasi, iš tikrųjų turėjo pasibaigti visiškai kitaip.


Puiki vieta originaliems statymams


Kiti Paddy Power išskiriantys aspektai yra palankumas originaliems įvykiams ir galimybė susigrąžinti pinigus lažinantis iš tam tikrų lažybų, jei jose įvyko bendrovės iš anksto nurodytos sąlygos. Kalbant apie pirmąjį išskirtinumą, bendrovė siūlo ne tik netradicines sporto šakas kaip sumo ar šuoliai į vandenį nuo uolų, bet ir turtingą įvairių šou verslo ar politikos įvykių pasiūlą. Pavyzdžiui, galima lažintis dėl realybės šou „Big Brother“ ar serialo „Eastenders“.Paddy Power tema forume (klausimai, atsakymai, pagalba)

Šiuo metu nėra aktyvių Paddy statymų, užsukite vėliau.

Naujausi statymai