Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
killspin

Hellas Verona - Napoli

11/22 14:30
Įdėta 2015/11/22 11:00 | 0 padėkų | 728 peržiūros
  • Taip: 33.3%
  • Ne: 16.7%
  • Nežino: 50.0%
  • Balsų: 12

Statymas: X (lygiosios) (Both Teams To Score and Over 2.5 Goals @ 2.05) @105 8/10 -8.00

Verona - dugnas komanda skendi ruke , neiseina jiems zaisti kaip komandai, bet jie musa yvarcius , kaip ir Napoli komanda kuri yra lenteles aukstumoje 4 vietoja . 4 manau kad bendras yvarciu ir bus 4 😄 cia taipogi rimtas spejimas .
Verona noretu laimeti pries Napoli komanda manau nes kofas stulbinantis 😄 kaip pradziai . bet tas jiems nepades - Napoli nori pirmos vietos iki ko jiems tetruksta tik 1 pergales .

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (3)

  • Bet ymusa 89 % zaidimu bent po yvart .o Napoli moka musti ir ymusa .
    vakarykscios rungtynes per tv ziurejau 😄 ydomiai jie ten kamuoly s po paso y taska kai akmuo nukrenta 😄DDDD nu fany buvo 😄

  • Jei spėčiau tikslų rezultatą, tai sakyčiau 0:2. Šiandien iš pirmo žvilgsnio pas italus favoritai laimėti niekam nepaslaptis Napoli, Fiorentina ir Lazio. Tačiau koks bus oras pas juos? Vakar Bokonijoje stadione buvo baseinas (Bologna-Roma 2:2). Taigi jei toks oras bus šiandien žaidžiant favoritams, tai jiems gali būti sunkoka pasiekti savo planuotas pergales.

  • Verona yra blogiausia komanda lygoje pagal įmuštus įvarčius.