Pasirinkite laiko juostą:
Povas2
Djokovic - Brown
01/04 17:30
Įdėta 2016/01/04 16:26 | 0 padėkų | 1032 peržiūros
- Taip: 35.7%
- Ne: 28.6%
- Nežino: 35.7%
- Balsų: 28
Statymas: Brown (+6,5 geimo) @105 8/10 -8.00
Djokovicius kiekvienais metais zaisdavo parodomasias, o dabar lipes ant korto tik pries pusantro menesio. Sventes ir visa kita gali itakot serbo sioki toki brokeli, ko pasekoje Brownas gali drasiai isservuot bent jau 6 geimus. 6:4 6:2 pilnai tiketinas rezultatas. Brownas prasiservavo kvaloj, kur per 2 setus pasieme tiek Michalicka, tiek Basiciu. Nesinori tiket serbo idealiu zaidimu nuo pirmu geimu, o jei dar dredui peis pirmas servas, tai i fora pilnai telpama.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Abu setus dvigubomis klaidomis prapiso. Nu zodziu kvaila buvo statyt pries djoko 😔
Pirmu servu i tinkla arba i outa, tai kitaip ir negalejo but.
Eda be duonos...
Turiu under 18, įdomu kaip čia kas... 😁
Atsiprašau, ne čia parašiau... 😄 sėkmės.
Turiu under 18, įdomu kaip čia kas... 😁
Nei servo nei zaidimo. Dar ie issipisineja 😔
Viska lems dustino servas. Jei servuos kaip pries michalichka (15 aces) tai turetu eiti.