Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
aaa2

Ukraina - Izraeilis

08/26 16:30
Įdėta 2016/08/26 13:01 | 0 padėkų | 1249 peržiūros
  • Taip: 25.0%
  • Ne: 12.5%
  • Nežino: 62.5%
  • Balsų: 16

Statymas: Izraeilis (+5.5) @-118 8/10 -8.00

Bukmekeriai labai stikpriai favoritais laiko UKrainos krepsininkus. Taip jie yra stipresni turi universalesne sudeti taciau negalima taip stipriai nuvertinti Izraelio kurie jau nekarta parode kad krepsini zaisti tikrai moka. Nenustebciau jeigu rungtynes jie ir paimtu su 3+ kofu, bet siuo atveju imu atsargesni varianta tai ju pliusine kadangi tikiuosi atkaklios kovos taskas i taska tai tikiu kad tokos foros pilnai uzteks.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (4)

  • Tiesiog tai yra mano nuomone, taip Ukraina yra potencialiai stipresne bet nemanau kad visa galva jok nebutu cia jokios intrigos ir panasiai, ka ir rodo draugisku rungtyniu rezultatai.

  • Kad visi rezultatai yra statistikoje 😁 Bet prie ko jie? Kalbame apie tavo analizę, jeigu neturi kaip atsakyti, nebūtina nukreipinėti temos.

  • Birbalai o gal savo rezultatus pristatysi pagaliau, nes tik reklamuojies reklamuojies bet apie rezultatus nieko kai vasaros cempai praejo kaip olimpiados taip aukstinta grupe?

  • Ar bent sudėtimis domėjaisi, draugiškų rezultatus žinai? 😁