Greičiau Gladbach x Barca sumuš 3-4, nei čia 2😁 Mano nuomone kaip tik Vokietijoje eitų overis, ten visai kitaip žaidžia Bayernas. Dabar 2 turas, nėra ko bėgt nei vieniems nei kitiems. Muša tai muša, bet kokios gynybos komandų.. anyway, good luck, kažkuris bus teisesnis😄