Pasirinkite laiko juostą:
Povas2
Baskonia - Ulker
11/11 23:00
Įdėta 2016/11/10 22:26 | 0 padėkų | 1690 peržiūrų
- Taip: 66.7%
- Ne: 3.5%
- Nežino: 29.8%
- Balsų: 114
Statymas: Ulker @-122 10/10 -10.00
Nesiziuri man Baskonia kaip rimta komanda. Daznai einama individualiais veiksmais. Gerai, jeigu sukrenta visokios nesamones. Treneriu pasiekimai ir supratimas apie krepsini - nelyginami. Per prieki Ulkeris turetu tiesiog suvalgyt ispanus, kai sie dabar neturi nieko padoraus, o jei dar paziuresim, kad turkai troicus meta beveik 50% taiklumu, tai sunku sugalvot, kaip ispanai ginsis. Siai dienai Ulkeris keliais laipteliais auksciau uz Baskonia.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Cia ne baksonu geras zaidimas, o fenerbachces tragiskas pataikymas
Kaip.ir sakiau! 😁 Baskonia namie labai gerai losia ta ir irodineja 😁
Vakar visuose 5 macuose namai laimejo, siandien Galatasaray namie islose, CSKA irgi link pergales eina. Neatsimenu kada paskutini karta mates, kad per viena tura ne viena isvykos komanda nelaimetu =)
O Ulkeris ant tiek begalviai, kad leistu ispanams begt namie? Turkai gintis moka, todel cia jokio overio neverta imt.
Paziuresim kaip tie turkai si vakara stabdys ta puolima.
O Ulkeris ant tiek begalviai, kad leistu ispanams begt namie? Turkai gintis moka, todel cia jokio overio neverta imt.
Jauciu sitas yra geriausias variantas abi begancios ekipos.
Jo baskai ypac savo arenoje megsta begt
Overis dar gerai ziurisi bendras
Jauciu sitas yra geriausias variantas abi begancios ekipos.
Overis dar gerai ziurisi bendras
Baskonia namie labai gerai zaidzia. As cia manau su jais ir eisiu.