Sita stambiau pajemes zalgiris geroje formoje duoda europos grandam dabar parako kaip priklauso ... Na neptunas taip pat gera komnda bet dar jiem ulebe losti ne su europos komanda, viena karta laimejo pries zalgeriuka viskas visi uz neptuna ne tas laikas zali puikioje formoje 😄