Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
peakyblinder

Rogue - TSM

01/07 05:00
Įdėta 2017/01/07 00:56 | 1 padėka | 626 peržiūros
  • Taip: 66.7%
  • Ne: 33.3%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 6

Statymas: Rogue @100 6/10 +6.00

Abi komandos pradėjo pralaimėjimais turnyrą, skirtumas tas, kad Rogue nusileido ganėtinai skaudžiai LDLC, tier2 Europos komandai. Rezultatas ne staigmena tikrai čia buvo, gal tik pats faktas, kad puldami labai silpnai atrodė Rogue, kas lėmė ganėtinai triuškinamą rezultatą. Bet čia vadinti TSM favoritais man atrodo visiška neteisybė.

Visų pirma, TSM čia žaidianti sudėtis jau nebėra oficiali komandos dalis, neseniai atnaujinę savo sudėtį, amerikiečiai po nemažo skandalo (tarp žaidėjų ir pačios organizacijos) dabar turi chaotišką situaciją. Dabar čia žaidžia žaidėjai, kurie realiai nebėra komandos dalis, tad galima klausti, kokia bus jų motyvacija. Sprendžiant iš pirmo žaidimo, kur nusileista Pietų Afrikos komandai Bravado - jis ne koks.

Tad realiai matysim dvi gal panašaus lygio komandas, bet viena yra ganėtinai stabili ir į turnyrą atvykusi su tikslu laimėti ir patobulėti ateities turnyrams, kol kiti čia žaidžia negatyviomis emocijomis, spėčiau, be didesnio užsivedimo.

Bus BO3, Rogue su Cadian prieš akį tikrai turėtų būti pasiruošę ne vieną žemėlapį, tad silpnų vietų rast turėtų būti sunku. Nerizikuoju su -1,5, bet kas nori, tikrai net ir čia nemažas value būtų. Visgi puggy TSM žaidimas prieš Bravado nuteikia, kad čia laimėti neturėtų būti sunku danų ir bulgarų kombinacijai.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (7)

  • OroBalionas

    As labiau pries vienoda banko valdyma , ta prasme ne visa o kokius 10% nuo banko galima bandyti . Siaip gali visko cia buti kaip ir visur kitur , tiesiog rogue viskuom geresni , daugiau mate aukstesnio lygio zaidimu , didesnis map pool , didesne individuali zaideju patirtis ir t.t.. Duociau kokius 85% , kad cia rogue laimes , bet visgi gali buti visko nes ner cia labai auksto tier komandos ir galbut bus labai juoda diena...Zodziu labai didele tikimybe , kad laimes rogue , bet visgi gali buti visko....

    Ne, tai taip, turejau omenyje iki 10 proc, aisku, dekui

  • lred

    Mani verta stambiai eit? kiek limitas esporte tony? ar kur kitur

    As labiau pries vienoda banko valdyma , ta prasme ne visa o kokius 10% nuo banko galima bandyti . Siaip gali visko cia buti kaip ir visur kitur , tiesiog rogue viskuom geresni , daugiau mate aukstesnio lygio zaidimu , didesnis map pool , didesne individuali zaideju patirtis ir t.t.. Duociau kokius 85% , kad cia rogue laimes , bet visgi gali buti visko nes ner cia labai auksto tier komandos ir galbut bus labai juoda diena...Zodziu labai didele tikimybe , kad laimes rogue , bet visgi gali buti visko....

  • OroBalionas

    Atsiras , lietuviu bendroves visad miega. Cia turi eiti ir -1.5map , neisvaizduoju kaip rogue galetu pralaimeti sitiems , viskuom jie geresni, nors kartais pr tokiu tier komandu buna fokusu , bet vistiek rogue puseje didelis pranasumas 😄

    Mani verta stambiai eit? kiek limitas esporte tony? ar kur kitur

  • lred

    Tony apskritai neduoda pasiuloje sito

    Atsiras , lietuviu bendroves visad miega. Cia turi eiti ir -1.5map , neisvaizduoju kaip rogue galetu pralaimeti sitiems , viskuom jie geresni, nors kartais pr tokiu tier komandu buna fokusu , bet vistiek rogue puseje didelis pranasumas 😄

  • peakyblinder

    Pinnacle duoda 1,9, tony nepačekinau, na prastai labai atrodė pirmam mače Rogue, bet still

    Tony apskritai neduoda pasiuloje sito

  • Pinnacle duoda 1,9, tony nepačekinau, na prastai labai atrodė pirmam mače Rogue, bet still

  • *** *** , kodel toki kosminiai kofai duodami...rogue dviem galvom geresni uz situs , o kofas 2 😐