Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
cesna

Jokerit - HPK

01/09 21:00
Įdėta 2010/01/09 21:00 | 0 padėkų | 872 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: Jokerit (1) @1.780 8/10 +6.24

Sveiki, Svedu ledas. Susitinka lygos vidutiniokes namu komanda 10 vieta pries sveciu komanda 8 vieta. Sveciam tai viena is neparankiausiu lygos komandu per 8 metus per 19 varzybu sveciai namu komanda iveike 2 kartus 1 karta suzaide lygiosiomis ir 16 kartu pralaimejo 😁 Paskutini karta jie laimejo pries 5 metus.

Namu komanda ant bangos, paskutines varzybos
07/01-10 SM-liiga Jokerit vs. Pelicans(13 vieta lygoje ) 6:0
05/01-10 SM-liiga Jokerit vs. Lukko(1 vieta lygoje) 6:3

Sveciai paskutinese varzybose nugalejo 4 vietoje esancia komanda 4-1, bet manau atsizvelgiant i tai kad neparankus varzovas cia imu namu komandos pergale.

Sekmes statantiems 😁

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (4)

  • Paėmiau ir aš Jokerit, nes pastaruoju metu ant bangelės 😁 o HPK duobėj(svečiuose 8 pralaimėjimai išeilės). Neparankumo neakcentuočiau kadangi Jokerit yra Suomijos legendinė komanda iš sostinės ir ji beveik visada kovodavo dėl aukščiausių vietų, o HPK yra provincialai (nors per pastaruosius 5 metus užimdavo geras vietas).

  • Siaip nemazai suomiu Svedijoje zaidzia😁

  • Oj pasiklydau. Adminai pakeiskit i suomiu leda. Uzsisvajojes rasiau ;/

  • Nuo kada suomiai Svedijoje pradejo zaisti ? 😁