Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
MaXXX

Cilic M. - Sock J.

11/14 17:00
Įdėta 2017/11/14 12:50 | 0 padėkų | 911 peržiūrų
  • Taip: 66.7%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 33.3%
  • Balsų: 3

Statymas: Cilic M. @-147 8/10 -8.00

ATP FINALS
Po praeito turo apmaudaus pralaimėjimo prieš Zverev, Cilic buvo ką apmąstyti. Lemiamam sete pirmaujant 3:1 ir priešininko padavimus imant 0:30 bei po to pralošti mačą - labai skaudu. Norint patekti į pusfinalį - būtina nugalėti Sock. Amerikiečiui buvo puiki sezono pabaiga ir manau, kad netyčia patekęs į Finalus jis jau perspjovė save ir nieko nenori įrodinėti, o tik nori ramiai ruoštis sekančiam sezonui. Cilic visuose parametruose geresnis, todėl tikiu jo pergale. O ir motyvacija pas jį bus kiek didesnė.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (8)

  • trickerr

    As prognoziu jau senai nerasau . o tu nezinai mano pinigineje pliusas ar ne 😁 statymas tavo buvo gal ir logiskas , bet pats nedejau kadangi cilic daznai paluzta kada buna itemptas macas . ir jau ne viena kart degiau su juo . dabar tavo eile ismokti pamokas su cilicium 😄

    O už patarimą visada padėkosiu 😉 turėsiu dabar visada omeny 😁

  • As prognoziu jau senai nerasau . o tu nezinai mano pinigineje pliusas ar ne 😁 statymas tavo buvo gal ir logiskas , bet pats nedejau kadangi cilic daznai paluzta kada buna itemptas macas . ir jau ne viena kart degiau su juo . dabar tavo eile ismokti pamokas su cilicium 😄

  • trickerr

    Tu tik dabar suzinojai kad jam negerai su galva ?? per skystas jis . kaip ir tu su savo pareiskimais tokiais 😉)

    Nelabai įdomi nuomonė žmonių su minusiniais duomenim... jei jau kritikuoji, tai bent taktiškai tai daryk. Pasirinkimas mano buvo geras, o nepaėjo tik dėl susiklosčiusių aplinkybių

  • Tu tik dabar suzinojai kad jam negerai su galva ?? per skystas jis . kaip ir tu su savo pareiskimais tokiais 😉)

  • Ne man su galva negerai, o Čiličiui... 😄 antrą dieną paeiliui pirmaujant 3-iame sete...pralošti... Šiandien net TB pirmavo ir tada 5 sausus gavo... :/

  • trickerr

    Tau su galva negerai ... stengesi kad patektu i sita turnyra o cia jau nenori sockas nieko irodineti ir nori ruostis naujam sezonui .... bukesnes nesamones dar neskaiciau turbut . bet su statymu sutinku

    Kuom jisai stengėsi..? 😁 kad Paris turnyre nei vieno rimto varžovo nebuvo ir finale Krajinovic aplošti..? 😁 pats laimingiausias Masters turnyras abiems gavosi, kad vos ne visi top žaidėjai nedalyvavo ar subyrėjo 😁 paminėsi mano žodžius, kai kitais metais jis pradės byrėti ir smukti reitinge 😉 patinka man jis. Linksmas ir fainas bičas, bet tikrai per aukštai dabar jis pakilęs 😉

  • Sock puseje h2h 2:0 ant hardo mastykit😉 einu su socku ir zverevo 1,5+

  • Tau su galva negerai ... stengesi kad patektu i sita turnyra o cia jau nenori sockas nieko irodineti ir nori ruostis naujam sezonui .... bukesnes nesamones dar neskaiciau turbut . bet su statymu sutinku