Pasirinkite laiko juostą:
MaXXX
Cilic M. - Sock J.
11/14 17:00
Įdėta 2017/11/14 12:50 | 0 padėkų | 911 peržiūrų
- Taip: 66.7%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 33.3%
- Balsų: 3
Statymas: Cilic M. @-147 8/10 -8.00
ATP FINALS
Po praeito turo apmaudaus pralaimėjimo prieš Zverev, Cilic buvo ką apmąstyti. Lemiamam sete pirmaujant 3:1 ir priešininko padavimus imant 0:30 bei po to pralošti mačą - labai skaudu. Norint patekti į pusfinalį - būtina nugalėti Sock. Amerikiečiui buvo puiki sezono pabaiga ir manau, kad netyčia patekęs į Finalus jis jau perspjovė save ir nieko nenori įrodinėti, o tik nori ramiai ruoštis sekančiam sezonui. Cilic visuose parametruose geresnis, todėl tikiu jo pergale. O ir motyvacija pas jį bus kiek didesnė.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
As prognoziu jau senai nerasau . o tu nezinai mano pinigineje pliusas ar ne 😁 statymas tavo buvo gal ir logiskas , bet pats nedejau kadangi cilic daznai paluzta kada buna itemptas macas . ir jau ne viena kart degiau su juo . dabar tavo eile ismokti pamokas su cilicium 😄
O už patarimą visada padėkosiu 😉 turėsiu dabar visada omeny 😁
As prognoziu jau senai nerasau . o tu nezinai mano pinigineje pliusas ar ne 😁 statymas tavo buvo gal ir logiskas , bet pats nedejau kadangi cilic daznai paluzta kada buna itemptas macas . ir jau ne viena kart degiau su juo . dabar tavo eile ismokti pamokas su cilicium 😄
Tu tik dabar suzinojai kad jam negerai su galva ?? per skystas jis . kaip ir tu su savo pareiskimais tokiais 😉)
Nelabai įdomi nuomonė žmonių su minusiniais duomenim... jei jau kritikuoji, tai bent taktiškai tai daryk. Pasirinkimas mano buvo geras, o nepaėjo tik dėl susiklosčiusių aplinkybių
Tu tik dabar suzinojai kad jam negerai su galva ?? per skystas jis . kaip ir tu su savo pareiskimais tokiais 😉)
Ne man su galva negerai, o Čiličiui... 😄 antrą dieną paeiliui pirmaujant 3-iame sete...pralošti... Šiandien net TB pirmavo ir tada 5 sausus gavo... :/
Tau su galva negerai ... stengesi kad patektu i sita turnyra o cia jau nenori sockas nieko irodineti ir nori ruostis naujam sezonui .... bukesnes nesamones dar neskaiciau turbut . bet su statymu sutinku
Kuom jisai stengėsi..? 😁 kad Paris turnyre nei vieno rimto varžovo nebuvo ir finale Krajinovic aplošti..? 😁 pats laimingiausias Masters turnyras abiems gavosi, kad vos ne visi top žaidėjai nedalyvavo ar subyrėjo 😁 paminėsi mano žodžius, kai kitais metais jis pradės byrėti ir smukti reitinge 😉 patinka man jis. Linksmas ir fainas bičas, bet tikrai per aukštai dabar jis pakilęs 😉
Sock puseje h2h 2:0 ant hardo mastykit😉 einu su socku ir zverevo 1,5+
Tau su galva negerai ... stengesi kad patektu i sita turnyra o cia jau nenori sockas nieko irodineti ir nori ruostis naujam sezonui .... bukesnes nesamones dar neskaiciau turbut . bet su statymu sutinku