Pasirinkite laiko juostą:
Lau
bobcats - cavaliers
02/20 03:00
Įdėta 2010/02/20 03:00 | 0 padėkų | 592 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title cavaliers (cavaliers) @-169 9/10 -9.00
Nematau as cia ka rashyti, kodel jie turetu pralaimeti pries tuos bobacatus, Todel kad po pratesimo per fuxa pralaimejo nugetsam😟 abejoju prasideda nauja pergaliu serija ir wisas ynirsis teks bobcatsam po to ,,netycinio" pralaimejimo
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Tie Bobcatsai... Jau iskovojo dvi pergales is triju siame sezone vykusiu susitikimu.Viena pergale net pasiekta isvykoje.Po tokiu faktu as taip stipriai nenuvertinciau Bobcats.Koeficientas logiskas,bet tikrai su atitinkama rizika.
To family guy3000 Tu butum tokia zvaigzde kaip jis nemanau kad elgtumeisi kitaip jei del to jis tau nepatinka kaip as speju.Plius dauguma veiksmu ir reklaminiai triukai visokie.
Pralaimejimas nebuwo netycinis tik kartais neustenka wieno zaidejo laimeti warzybas 😋 f uck Lebron 😁
Pritariu 100%. Cia tas pats kas po pratsimo pralaimetu Lakers is paskui jie turetu gauti nuo kokiu Bucks.