Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
MaXXX

Kerber A. - Bencic B.

07/09 13:30
Įdėta 2018/07/07 22:14 | 2 padėkos | 960 peržiūrų
  • Taip: 47.1%
  • Ne: 5.9%
  • Nežino: 47.1%
  • Balsų: 17

Statymas: Kerber A. @-278 10/10 +3.60

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (8)

  • Kas mėgsta live, tai tikiu Kasatkinos pergale

  • Na, kaip ir tikėtasi: daug emocijų iš Benčič ir šaltakraujis darbas iš Kerber pusės. Su pergale visus einančius kartu. Laukiame porų žaidimo.

  • beleko

    Taigi ne kofe esme, o value apskaiciavime, jei sito ivykio duodi tikymybe pvz 90%, tai yra pliusinis statymas, jei 60% tai minusinis ir t. t

    P. S as sito neimiau matcho, nes pagal mano apskaiciavimus cia tikrai rizika

    Labai gerai paaiškinai. Man šis mačas yra apie 95% patikimumo. Žinau Benčič, bet tuo pačiu žinau ir Kerber. Jei tai būtų ne toks tolimas etapas, tai gal ir būtų ne toks patikimumas, nes Kerber galėtų atsipalaiduoti kažkuriuo metu ir pralošti. O ant žolės ir tokioj stadijoj turnyro man čia tik ++, ir dar nereali patirtis, tai išvis +++

  • pankis13

    Tai jam cia liuks kofas,jis su dar mazesneis i tapetus deda

    Taigi ne kofe esme, o value apskaiciavime, jei sito ivykio duodi tikymybe pvz 90%, tai yra pliusinis statymas, jei 60% tai minusinis ir t. t

    P. S as sito neimiau matcho, nes pagal mano apskaiciavimus cia tikrai rizika

  • pankis13

    Tai jam cia liuks kofas,jis su dar mazesneis i tapetus deda

    Šitą statymą combinau su poromis. Bet, kaip ir sakau, combo čia negalimi, todėl tenka skaidyti...

  • pankis13

    Tai jam cia liuks kofas,jis su dar mazesneis i tapetus deda

    Ir kam čia to tavo sarkazmo reikia..? Aš daugiau dviejų įvykių neimu. Jei išlindai kaip Pilypas iš kanapių, tai kam komentuoji..? Manęs žmonės paprašė prie statymų dėti savo nuomonę, kuri bus ant jų pačių kaltės, jei nesueis, todėl ir dėjau savo nuomonę. Šis Wimblefone WTA turnyras tikrai sunkus prognozuoti gavosi, bet viskas bus gerai iki mėnesio pabaigos. Kadangi šiame puslapyje negalima dėti combo, tai aš bent išskaidti savo statymą bandau, kad nors kiek didesnio pliuso statistikoje gauti. Blogai, kad tik nesuėjusias prognozes skaičiuojat, kai tuo tarpu kas mėnesį nemažą pliusą darau. Ir stabiliai...

  • Tai jam cia liuks kofas,jis su dar mazesneis i tapetus deda

  • Oj nezinau zmogau nezinau. Gal ir eis ,bet kofas tikrai nevertas rizikos sitame mace . Bencic pries pora metu buvo laikyta viena perspektyviausiu merginu ir jeigu ne traumos ,net nebejoju,kad dabar sedetu top 10 . Ji ir dabar tokia laikoma ,nes vos 21 metai merginai,o jau yra buvusi netoli desimtuko,todel tokios zaidejos gali bet kada suzaist gera maca.Siaip diena Kerber tikrai atrodo stipriau,bet ji taip pat nera stabili ir daznai nuleidzia budama aiski favorite. No bet man cia. O tau sekmes bet kokiu atveju,tikiuosi eis.