Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
MaXXX

Ostapenko J. - Kerber A.

07/12 15:00
Įdėta 2018/07/10 17:55 | 1 padėka | 1326 peržiūros
  • Taip: 31.4%
  • Ne: 14.3%
  • Nežino: 54.3%
  • Balsų: 35

Statymas: Ostapenko J. @149 10/10 -10.00

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (22)

  • MaXXX

    Turiu labai įdomų statymą.
    Wimbledone. Boys
    Mejia N. - Soares Klier Junior G.
    Už Mejia. Jis jau spėjo ir su vyrais palošti, o tas Soares tik pradedantis tėra. Ir vertė labai gera, apie @1.90. Tik tiek, kad lietuviškose nėra, o aš naudojuose čia neįvardintoje, todėl pas mane yra 😉 jei rasite, tai rekomenduoju užsidėti 😉

    Šitas 7:6 7:5 baigėsi pergale to ką ir siūliau

  • Nafik, jau galvojau comebackins

  • Buvo kombini paskutinis ivykis pliusine 5,5 microskopiniu kofu bet maniau kad 90% eis krc oij b...

  • Per vėlai ožiūkus latvė pradėjo rodyti... :/ Kerber tiesiog nužudė patirtimi.

  • As live kerber -6.5 su 2.4kof. Ble ble ir mp turejo ir galejo ramiai uzbaigt, tai neee.

  • Buvau .

  • Bucau pliusine paemes tai baisiausias metu statymas turbut

  • Na moteru tenisas cia, jei suzais antram sete kokia atkarpa gal ir ivyktu kazkas. Tik, kad klaidu neisprovokuotu kaip kazkas sako per daug, o Kerber ju beveik nedaro.

  • PMS jei, vien neisprovokuotos

  • Tai po pirmo seto yra vilciu isplaukt? Ar be valciu?

  • Turiu ir as sita statyma,sita mergiote turi parako !

  • Turiu labai įdomų statymą.
    Wimbledone. Boys
    Mejia N. - Soares Klier Junior G.
    Už Mejia. Jis jau spėjo ir su vyrais palošti, o tas Soares tik pradedantis tėra. Ir vertė labai gera, apie @1.90. Tik tiek, kad lietuviškose nėra, o aš naudojuose čia neįvardintoje, todėl pas mane yra 😉 jei rasite, tai rekomenduoju užsidėti 😉

  • vabra

    As nadali atskirai turejau stambiai tai neblogai nervus paede 😄

    Nu jo, paėdė 😄

  • MaXXX

    Aš vakarykštį Nadalį su Serena pasiėmęs 😁

    As nadali atskirai turejau stambiai tai neblogai nervus paede 😄

  • vabra

    Pasiimiau ostapenko +1,5seto + williams win combo. Turi eit 😁

    Aš vakarykštį Nadalį su Serena pasiėmęs 😁

  • Pasiimiau ostapenko +1,5seto + williams win combo. Turi eit 😁

  • luksys99

    Kazka gerbiamasis maisai, nieko as taves neklausiu apie ka tu galvoji

    Sorry, nu jo, komentaras buvo žemiau esančiam 😁

  • MaXXX

    Vieną ir pasutinį kartą norėčiau pasikartoti, kad mano staymai yra paremti veržybų stebėjimu ar analizių darymu tik iš to ką pats mačiau... jokių `Ką galvoji?´ Nėra pas mane. Jei neįdėjau, tai apie tas varžybas aš negalvoju!

    Kazka gerbiamasis maisai, nieko as taves neklausiu apie ka tu galvoji

  • luksys99

    Pritariu maxx, kerber is tikro atrodo pervagusi, tad Ostapenko kofas value😁,bet is kitos puses Kerber tures dbr diena pertrauka .

    Vieną ir pasutinį kartą norėčiau pasikartoti, kad mano staymai yra paremti veržybų stebėjimu ar analizių darymu tik iš to ką pats mačiau... jokių `Ką galvoji?´ Nėra pas mane. Jei neįdėjau, tai apie tas varžybas aš negalvoju!

  • Pritariu maxx, kerber is tikro atrodo pervagusi, tad Ostapenko kofas value😁,bet is kitos puses Kerber tures dbr diena pertrauka .

  • Kerber atrodo labai pavargusi. Ostapenko tikrai dar daug jėgų turi. Matosi iš jų žaidimo. Pasirinkimas dėl per didelio kofo, nes čia realiai 50\50. Jei spėti iki galo, tai manau, kad Serena ims Wimbledone...

  • Gal kokiu pora argumentu butent uz sita pasirinkima ?