Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
TU6

Roanne - Alba

09/22 00:30
Įdėta 2010/09/21 11:10 | 0 padėkų | 1183 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Alba win (Alba win) @132 7/10 -7.00

Eurolygos atranka. Roanne namuose priema Albos krepsininkus. Roanne komanda siais metais pasikeitusi is pagrindu, like vos 3 krepsininkai is pagrindines praeitu metu komandos. Ir, drisciau tegti, jog siais metais Roanne tikrai susilpnejo, taip, i komanda atejo nemazai zadantys A.Gordon ir K.Rivers, taciau daugiau nelabai, ko ir galiam isskirti... Pries sezona suzaide 5 darugiskas rungtynes, 3 is ju laimejo ir 2 pralose. Tuo tarpu Alba komandoje po praeito sezono liko tokie zaidejai, kaip I.McElroy, J.Jenkins, prie komandos prisijunge mums puikiai pazystamas H.Price, B.Toylor ar M.Marinovic. Atsizvelgiant i komandu sudetys ir zaideju patirti, renkuosi Alba pergale, nors jie niekuomet neblizgejo isvykose, taciau su tokiu kofu bandom.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (15)

  • Kiskites i sikna ta savo Alba , asilai atsipalaidavo ir labankatis 😁

  • Gal kas galite live imest ? aciu.

  • Ne namie alba ner tokie stiprus

  • Verta Alba stambiau imt?

  • Lietuviškose bendrovėse visiškai nesamoningai nustatyti šitų varžybų kofai. Topsporto 2.32 yra didelė dovana. Grynas value.

  • Kuria vieta alba eme vokieciu lygoj ?

  • Alba +4 orakule 1.85.

  • Underis geriausias variantas sioms varzyboms. Sezono pati pradzia, neaisku kiek abi komandos susizaide ir kaip atrodys oficialim mace. Varzybos pakankamai svarbios ir is tokiu komandu atviro krepsinio nesitikeciau.

  • Jeimsai 😁

  • Nukvako bukmekeriai su tokiu albos kofu 😁 cia absoliuciai tik ALBA,as apakes kaip toki kofa duoda.. be kalbu imu.

  • Cia ALBA yra visa galva pranasesne pagal sudeti,roanas prarado 2 svarbius zaidejus NOEL, ir Ralf mims,kuriu kiekvienas rinkdavo po 15pts,komanda tik susilpnejo,ALba isigijo skylaineriu super zveri ALLEN DERRICK .2.03 PORA GERU SERBU, TAIP pat nebloga centriuka is braunsweig idbihi vassin,taip pat lyderi i bonnos telekom tylor bryce,+femerlingas,price,jenkins julius,immanuelis,sudetis parusta kovoti eurolygoje,igas neblogas suolas,jei cia butu tik vienos rungtynes ALBA net neabejociau,bet dabar ,antras rungtynes zais vokietijoje.RONANAS pagal surinkta sudeti neasiruoses zaisti eurolygoje,taigi SPrESKITE PATYS.

  • Kiekvienas turi savo nuomone. Sutinku, kad apie naujokus dar per anksti spresti, taciau, mano nuomone, autorius ten viska nupaise labai jau graziom spalvom. Taip Dylan ir Uche yra neprasti zaidejai ir jie yra svarbus savo komandai, taciau Diabate su Amagou man visiskai nereiksmingi zaidejai, nes tokio pacio lygio ar net geresniu ta pati prancuzija pilna. Bet seip, dekui uz straipsni, buvo visai idomu paskaityti.

  • Jei pasižiūrėsi į betonbasket.ru-ten rasi straipsnelį-prevju sezona -Roanne.Tai apžvalgos autoriaus nuomone,Roanas išsaugojo tuos žaidėjus,kurie praeito sezono pabaigoje buvo komandos lyderiai(ne trys,o keturi).Albos sudėtis pasikeitė ne mažiau-liko būtent trys žaidėjai...O kokios komandos naujokai geresni,manau,spręsti dar per anksti-per mažai sužaista rungtynių,kad apie tai galima būtų drąsiai spręsti...