Rytas - Zalgiris
- Taip: 52.2%
- Ne: 17.4%
- Nežino: 30.4%
- Balsų: 23
Statymas: -8 Zalgiris @-111 8/10 8.00
Jeigu Žalgiris būtų laimėjęs prieš Fenerį, tai sakyčiau, kad galbūt, labai minimaliai įmanoma tikėtis tolygaus grajaus su Rytu, bet dabar, po tokiu beviltišku rungtynių Turkijoje, vienintelis tikslas yra sudraskyt ir suspardyt Rytą, kuris tarytum Anadolu šluoja viską iš savo kelio, gaila, kad tas kelias yra Alytus, Kedainiai, Šiauliai... 😄 Žalgiris yra 12a, Rytas yra 5b. Jeigu Žalgiris dabar žaistų su Šiauliais, tai Šiauliai turėtų daugiau šansų išsilaikyt rungtynėse, negu dabar turės Rytas, kadangi pervažiavus dugninį LKL'o klubą, tai psichologinė būsena nepasitaiso, bet pervažiavus principinį varžovą, tikrai turėtų būtų teigiamas impulsas kitai savaitei prieš Macabi, ką Shilleris manau ir akcentuos.
Papildyta
Rytas viską šluoja penktų klasių tarpklasinėse, o Žalgiris prasileido 12tokų tarpklasinėse, ateina pykti dvyliktokai lošt prieš penktokus.
Komentarai (0)