Pasirinkite laiko juostą:
Mind
Cape Verde - Uganda
09/02 19:00
Įdėta 2021/09/01 12:53 | 0 padėkų | 1227 peržiūros
- Taip: 25.0%
- Ne: 12.5%
- Nežino: 62.5%
- Balsų: 8
Laimėti turėtų bet ar fora pasidengs čia jau , kaip ir sakai sėkmės dalykas
Kažkoks toks keistas jausmas, kad čia turi Uganda grįžti ir paskutinio metimo rungtynes padaryti 😄 nors nei jie žaidžia geriau nei ką, bet Žaliasis Kyšulys kartais tokią nesamonę padaro, kad nebesinori jais tikėti
Laimėti turėtų bet ar fora pasidengs čia jau , kaip ir sakai sėkmės dalykas
Buvo pabėgę ir vėl... ;D
Jau nepanašu, kad pabėgs. Dabar jau sėkmės reikalas
Buvo pabėgę ir vėl... ;D
Kodėl Cape Verde ?
Stipresnė sudėtis. Uganda nugalėjo silpną Nigeriją, bet reikia nepamiršti, kad ten 16 tritaškių įmetė. Prastai ginasi Nigerija, bet 48.5 procento nesumes kiekvieną grajų ir tas pataikymas kažkiek išpučia jų pajėgumą. CV laimėjo prieš Angolą, kuri vis tiek man įrodė, kad yra geri, 3 kėlinius labai lengvai tvarkėsi su šeimininkais Ruandos krepšininkais ir šiaip jie man lengvai top4, kai Uganda išsiskiria tik savo geru importu šitam čempe.
Visai variantas, nes Uganda gan greita komanda, turinti kažkiek talento puolime, o Wainrightas mėgsta pasitaupyti gynyboj. Aišku minusas, kad atkrintamosios ir kad Tavaresas visą baudos aikštelę uždarys (Ruanda kažkiek pramušė, bet jie labiau tritaškių komanda). Bet visumoj daugiau overis nei underis pagal mane.
Kodėl Cape Verde ?
Visai variantas, nes Uganda gan greita komanda, turinti kažkiek talento puolime, o Wainrightas mėgsta pasitaupyti gynyboj. Aišku minusas, kad atkrintamosios ir kad Tavaresas visą baudos aikštelę uždarys (Ruanda kažkiek pramušė, bet jie labiau tritaškių komanda). Bet visumoj daugiau overis nei underis pagal mane.
Dekui uz nuomone,va truputi del tavarez ir nerimauju ,nes ten tai monstas ginyboje
Turiu cia over 147.5 ,ka manai?
Visai variantas, nes Uganda gan greita komanda, turinti kažkiek talento puolime, o Wainrightas mėgsta pasitaupyti gynyboj. Aišku minusas, kad atkrintamosios ir kad Tavaresas visą baudos aikštelę uždarys (Ruanda kažkiek pramušė, bet jie labiau tritaškių komanda). Bet visumoj daugiau overis nei underis pagal mane.
Turiu cia over 147.5 ,ka manai?