USA - Germany
- Taip: 40.0%
- Ne: 20.0%
- Nežino: 40.0%
- Balsų: 5
Statymas: Germany (+14.5) @-114 8/10 +7.04
Sveiki.
Draugiškos. Amerika prieš Vokietiją. Judam su vokiečių pliusine fora.
Visi žinom kokie savimi pasitikintys yra amerikiečiai. Jie į olimpiadą važiuoja tik aukso. Bet tas per didelis pasitikėjimas ir kitų nuvertinimas gali atsisukti prieš juos pačius. Tokią forą JAV rinktinė pasidengė tik prieš Serbiją draugiškose. Prieš Sudaną vos nepaslydo ir laimėjop vos 1 taškeliu, Australija įveikta 6 taškeliais, Kanada - 14. Vokiečiai tikrai rimta komanda, tą matėme jau ir pasaulio čempionate. Sudėtis nepakitusi ir atrodo susižaidusi. Pirmose draugiškose nusileido prancūzijai, po to laimėjo ir prieš juos ir prieš kitus savo varžovus (tiesa nebuvo patys stipriausi varžovai). Tiesiog manau draugiškų rungtynių cikle labiau motyvuoti draugiškose bus vokiečiai. Visi visada žaidžia prieš JAV su papildoma motyvacija, o amerikiečiams dažnai tos motyvacijos ir pritrūksta (ypač draugiškose). All in all fora man per didelė ir daug kur jau krenta. Ryte buvo dar 15 vsur, kai dabar po 13 begausi daug kur. Top sportas laiko aukštesnę forą, tad naudojamės. Sėkmės.
Komentarai (0)